Příspěvky uživatele - Veselka

Jak na kuny, 5.10.2009
Nemám přesnou představu, co vlastně kuny jedí, ale s nájezdníky zahrádky jsem se vypořádala tak, že nechávám každou noc venku něco dobrého k papu. Sousedé mají ožrané kde co, já nic, tak na tom možná něco bude. Tak co zkusit dát mlsku, aby ostatní... celý příspěvek >
Aby skalka kvetla i v létě a na podzim, 5.10.2009
Mám takovou sklakozahrádku letošní, vlastně poprvé a tak momentálně testuji jak se čemu bude dařit. V létě byla celá nádherně barevná, teď už je to horší, ale tak jako píšete krásně mi nyní kvete Smil, Cinie, Aksamitník (vyseté ze semínek), také... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 1.10.2009
Po grilování jej znovu rozpálíme, aby se vše řádně přiškvařilo..stačí chvilka a pak seškrábneme špachtlí. Jednou za čas jej studený vydrbu kartáčem a saponátem.
Grilování na kameni, 1.10.2009
Také grilujeme na kameni... Máme klasický lávový gril, ale vadilo nám, že vše stéká na kameny a pak to smrdí. Od souseda jsme dostali leštěnou žulu z jeho linky... zbytek po výřezu na varnou desku... manžel ji upravil na přesnou velikost grilu a je... celý příspěvek >
Lečo, 29.9.2009
Hrušky nezavařuji, takže nevím, moje zkušenost je například s třešněmi, jablky, meruňkami, atd. Pokud se mi však dostane do rukou větší množství hrušek, zkusím je také tak. Myslím, že by to mělo být také v pořádku, ale zkrátka s nimi osobní... celý příspěvek >
Blecha ze zahrady do bytu?, 29.9.2009
Přidám svoji zkušenost a věřte mi, že vím o čem mluvím... Za prvé zvířecí blechy na člověka jdou, ale pouze v případě, že ztratí tak dobrý úkryt jako je zvíře. Pokud mají na výběr, vždy zvolí co nejhustější kožich. Takže jen tak pro srandu na... celý příspěvek >
Lečo, 29.9.2009
Se zájmem jsem si přečetla všechny příspěvky zde a co říct..každý chce vyjádřit svůj názor a ten kdo chce si vybere dle svého uvážení, co se mu hodí. Já osobně jsem zastáncem věcí, které šetří čas a energie a tak mám tomu přizpůsobenou i domácnost.... celý příspěvek >
Zastínění pergoly, 29.9.2009
Myslela jsem, že jde také o zastínění rostlinou či keřem... Osobně mohu doporučit vistárii, máme ji prorostlou na a kolem altánu, poskytuje příjemný stín a zároveň už ani neproprší do altánu. V případě potřeby se dá ostříhat a zase vyrazí jako... celý příspěvek >
Rozkládací altán 3x3 metry, 29.9.2009
Příspěvek je sice staršího data, ale třeba pomůžu někomu kdo bude řešit podobný problém... Také jsme řešili altán na svatbu, potřebovali jsme větší rozměry a tak bychom museli spojit dva. Cena byla vysoká a tak po pátrání co s tím, přišel švagr s... celý příspěvek >
Pokojové květiny nevyžadující dostatek světla, 29.9.2009
Dostala jsem od kamarádky několik trnových korun s tím, že by měli být co nejvíc na světle. Bohužel jsem takové místo neměla, tak jsem je dala do chodby a uvidí se. Chodba je prosvětlená, leč celkově tmavá a kupovidu daří se jim. Rostou nové lístky a... celý příspěvek >
Dracena, 29.9.2009
Draceny mám dvě, obě "zdědené". Velká byla vyrostlá pěkně, ale zůstávala stejná. Po té, co jsem ji přesadila do výrazně většího květináče s nízkou miskou na vodu (takže zalívám podle potřeby a relativně málo) najednou jakoby se zbláznila,... celý příspěvek >
Ředkvičky v zimní zahradě, 29.9.2009
Přidám svoji zkušenost, která je snad způsobena tím, že ředkvičky a jiné pěstuji pro radost a věnuji se jim... Když jsem přišla do domu a "dělala" ředkvičky po svém, všichni včetně manžela se mi smáli, že z nich nic nebude a ono nejenže... celý příspěvek >
Neznámé zvíře, 28.9.2009
Stále nevím o jaké zvíře jde, ale poněkud jsem změnila postoj... Než "to" budu nějakým způsobem expedovat ven, rozhodla jsem se, že je dost možné, ať už je tam cokoliv, tak to může být hladové. Takže jsem tam donesla misku s kočičí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika