Hojivo Travin



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?) 
30.4.2008 9:37

To jsem se špatně vyjádřil. Živiny Travin obsahuje, samozřejmě. Blamáž je to v tom, že si jej koupí jako hnojivo i ti, kteří by jinak herbicid do trávníku nesypali. 
  Chápu, kolem bazénu je to něco jiného. Tam by mi okvětní lístky a poletující chmýří pampelišek taky vadily.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 30.4.2008 9:45

Chmýří z pampelišek už tolik nevadí.  Nejhorší je pyl z právě rozkvetlých pampelišek.  Vnučka si jednou upletla z pampelišek věneček na hlavu a za chvíli tak strašně otekla a začala se dusit, že jsme museli jet k lékaři, aby jí dali injekci. Od té doby víme, že pampelišky - NE.  Je to smůla.  Mě zase vadí kvetoucí topoly, každý má něco...     Zdravím Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.240 (?), 7.6.2011 21:50

dobrý den chtěl bych se zeptat: měli jsme před domem trávník částečně v dobrém stavu /bez plevelů/ jenže jsme si nechali dovézt ornici a rozvezli a valcovali a zasadili parkvou směs trávy.jenže ornice byla plná plevelů, a ted to pred domem vypadá jako na louce..takže chxi poradit jaké hnojivo a čím vyhubit plevel... prosím o levnější variantu travexu, a jestli první hnojit a pak hubit nebo naopak.mockrat děkuji za odpoveď

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 247.19 (?), 2.5.2008 18:00

Je vidět, že o tom nic nevíte.Sedmikráska se mi tak rozrostla, že trávu úplně zadusila.Je to krásné, ale někam na louku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 90.188 (?), 7.5.2010 20:03

A proč jen na louku a ne na zahradu? Po sedmikrásce se chodí stejně dobře jako po trávě a vzhledově je hezčí. Jinak -každý podle svého, ale nemám rád příliš kategorická prohlášení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 107.190 (?), 22.4.2012 19:01

Zdravím!

1/ Ano, vadí mi plevelné "kvítky" v trávníku.

2/ Ne, nelíbí se mi kvetoucí trávník. Na zahradě mi kvetou šlechtěné rostliny.

3/ To, co Vy nazýváte zelenou pouští, to já nazývám upravenou, kvetoucí a cistou zahradou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 66.167 (?), 1.6.2008 19:35

Dobrý den.s Travinem mám dobrou zkušenost.také jsem se o něm dozvěděla na těchto stránkách a tak jsem to zkusila a musím říci, že je opravdu dobrý a chci si koupit větší balení 4kg za 350 kč. já mám teď ale problém, že se mi dělají na trávníku tmavě zelené kola, které rychleji rostou a nevím proč.božena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 77.39 (?), 1.6.2008 23:46

Asi jak jste obloukem rozhazovala ty granule...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 33.1 (?), 4.6.2008 17:32

Dobrý den,

rád bych se zeptal, kdy mohu aplikovat Travin na trávník, který jsem zakládal cca. před 30 dny.

Děkuji za radu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 4.6.2008 20:26

To už tam máte tolik plevele, že už potřebujete travin?  Pokud je to jen kvůli přihnojení, tak bych volila raději klasická hnojiva na trávníky.  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika