Pták loví ryby z jezírka



benistr - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 6.233 (?)
18.7.2011 23:03

Tak pokud už slovil skoro všechny tak je asi zbytečné mu nějak bránit až tam nebude nic tak už nepřiletí.

A teď trochu vážně myslím že byl pomohla síť přes jezírko, když zjistí že se do něj nedostane tak po nějakém čase odletí a nemusl by se vracet, nebo zkuste udělat něco co by ho plašilo a čeho by se bál.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 178.218 (?), 18.7.2011 20:44, zobrazeno: 8229x

Dobrý den, potřebuji poradit jak odehnat velkého ptáka od jezírka. Dnes jsem zahlídl černobílého ptáka s červenýma nohama a červeným zobákem jak sedí u jezírka a loví ryby. Bohužel než jsem ho stačil odehnat vylovil mi skoro všechny... nemáte nekdo nejakou radu jak na něj???

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
benistr - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 6.233 (?), 18.7.2011 23:03

Tak pokud už slovil skoro všechny tak je asi zbytečné mu nějak bránit až tam nebude nic tak už nepřiletí.

A teď trochu vážně myslím že byl pomohla síť přes jezírko, když zjistí že se do něj nedostane tak po nějakém čase odletí a nemusl by se vracet, nebo zkuste udělat něco co by ho plašilo a čeho by se bál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
j.c. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 190.217 (?), 18.7.2011 23:27

Dle Vašeho popisu by mohlo jít o čápa černého. Mít tohoto pána za návštěvníka svého jezírka, jásal bych a snažil se to nafotit. Drtivá většina lidí u nás tohoto ptáka mimo web nikdy neuvidí, Ryby se dají dosadit. speciální plašidla neudou třeba, pokud není nemocný, je velmi plachý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 18.7.2011 23:43

Čápa černého jsem u jezírka onehdá měla, jásala jsem a fotila  Bohužel u lovu jsem ho nechytla, neb je opravdu velmi plachý a jak se pohnula větrem záclona - byl fuč. Chtěla jsem vidět, jestli ,,sezobne"  nějakého z těch našich  40cm pstruhů  (jinak budem čekat, až umřou stářím  )


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
benistr - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 6.233 (?), 19.7.2011 1:36

Upřímě řečeno mít v jezírku osádku drahých a krásných ryb tak i přesto že se jedná o velmi krásného a vzácného prátaka tak bych radostí určitě nejásal pokud by mi osádku zlikvidoval. Pokud by to byly naše obyčejné i když barevné čudly bylo by to příjemné zpestření.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 19.7.2011 10:52

Ale jistě, to je pochopitelné. Já mám velké jezero se pstruhama a těma čudlama, tak ráda nějaké obětuju 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 5.101 (?), 11.8.2011 13:15

Ja mám jazero o rozmeroch 20x20 m s jednoročnými a dvojročnými pstruhmi. Minulej jeseni som tam mal kormorány, na jar rybárika a teraz v lete volavky. Je možné natiahnúť sieť ponad jazierko, ale pokiaľ jazierko máte aj pre potechu, tak to nie je ono. Ja mám ponad jazierko natiahnuté lanko, a na ňom mám pozavesované šuštiace a trblietavé veci. Na väčšie vtáky to funguje.

Pavol

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika