Příspěvky uživatele - konvalinka

Nejrychleji rostoucí strom, 14.1.2020
Pawlovnia v dobrých podmínkách, ale není to celkově vysoký strom.
Pozna prosim nekdo tuto pokojovou rostlinku?, 6.1.2020
Nevím tedy co to je, ale krásné je to
Je rostlina papriky jedovatá?, 2.1.2020
Možná hloupý dotaz, nikdy jsem nad tím takto neuvažovala, ale na kočičím foru se otevřela tahle diskuse. Nikdy by mne nenapadlo, že je paprika jedovatá, je? Wiki tvrdí, že ano, jen si nejsem jistá, že nejsou myšleny takové ty okrasné papričky. Nikde... celý příspěvek >
Streptokoky v jogurtu, 15.12.2019
Dle tohoto článku (otázka je, nakolik je správný) jsou ty streptokoky normální součást kvašení, tedy zvlášť se nepřidávají (jako některé laktobacily) takže se třeba na obaly ani nemusí či nemusely uvádět?
Dají se jíst slimáci?, 13.12.2019
Tahle otázka mne napadla okamžitě také...
Identifikace rostliny, 30.11.2019
Chtělo by to i detail na listy. Třeba cesmína? Bobkovišeň?
Prosba o pomoc s identifikaciou, 19.11.2019
Né, vůbec vám to nezávidím, vůbec To je vtip Já stejně raděj houby sbírám, než jím, spíš obdarovávám příbuzné a sousedy. Předevčírem jsem zase našla pár malých čirůvek, dostala je na polévku mamka, pro jednu to stačí, pro dva to bylo málo To zleva je... celý příspěvek >
Prosba o pomoc s identifikaciou, 16.11.2019
Pane Waltře, u vás ještě rostou houby? Pořád hledám, kudy chodím, protože trochu posmoklilo, ale u nás nikde nic Čirůvky jsem našla, je to cca tři týdny. No a pár václavek před měsícem, ale další hned zaschly, bylo horko(a sucho) Ta penízovka, tu na... celý příspěvek >
Neznámá rostlinka, 11.11.2019
Evi, vy jste na to káplaurčitě to bude ono Tak ta ale venkovní není, je to přenosná rostlina, venku nepřezimuje. Takové nemám, protože já bych je 100% zapomněla uklidit
Neznámá rostlinka, 11.11.2019
Na kosmatec jsou i moc dlouhé, ne?  Měla jsem ho ve skalce, ale vypadal jinak. Mě napadnul zrovna anginovník (ty oranžové květy) ale ten má listy širší a spíš tak jako do vějíře... Něco od česneků? (já první myslela, že pažitka)
Kokršpaněl - kolik se dožije?, 8.11.2019
Stačí, když do vyhledávače dáte monoprotein konzervy pro psy a jistě na vás vyskočí více značek. Pokud nemá pes alesrgii na některý druh masa, nemusíte vůbec brát konzervy monoproteinové, stačí, když tam bude alespon 60% masa.
Kokršpaněl - kolik se dožije?, 7.11.2019
Myslíte proti konzervě ze super hyper marketu? Ano jsou drahé. A bude to tím, že obsahují maso. Ať už tady ty, co se nabízí a je to skrytá reklama a nebo jakékoliv jiné, od jiných firem - protože je v nich maso a to není levné. Když vezmu tyhle... celý příspěvek >
Dracena, 7.11.2019
Netuším, jediné, co mne napadlo, že už bylo dost zima, možná nachlazená? Možná už v obchodě, při přepravě atd...
Sousedův ořešák, 4.11.2019
Ono to není jen o vztahu k sousedům, jsou tam i různé okolnosti. Starý ořech, byl v dědově humně uprostřed, velký už když jsem byla děcko. Kdo ho kdy sadil netuším, dědy mne nenapadlo se zeptat. Už není. Ještě za života dal polovinu pozemku... celý příspěvek >
Listopadové mrazy, 2.11.2019
To i u nás Lído. A spálené listy na hortenziích plápolají jak černé vlajky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika