Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pozemek je utopený v terénu, drenáže není možné nikam odvést. Sousední pozemky jsou výše. Proto jsem udělal jímku v nejnižším bodě zahrady kam se to všechno stahuje. Jímka přečerpává vodu hned vedle do vybagrovaného rybníčku, u něhož jsem udělal hráz tak, abych se z hladinou vody dostal nad úroveň terénu, přičemž na konci rybníka je přepad do strouhy k sousedovi. Když to bude o půl metru, tak už se tam dostanu.

Do rybníka chci nasadit nějaké ryby ale hlavně jsem chtěl vyřešit problém se spádem. Takhle to ale nefunguje, protože voda se při napouštění rybníku tlačí zpátky do zahrady.  Takže když zvýším hladinu vody v rybníku jak bych potřeboval, tak mám zahradu na vodě. Přítok pro případ sucha mám, je to polyetylenovou hadicí vedenou vzduchem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika