Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak mne loni odešel rododendron úplně. Měla jsem ho i s větináčem v zemi a nebyl na přímem slunci v dobré zemině speciálně pro rododendrony. Listy se zvěsily a opadly. Asi byl na rododendrony zlý rok. Letos tam je něco jako nádech na pupeny, ale pohled na zničené větvičky je žalostný. Nevím zda se vzmůže. Ví někdo, co by mu pomohlo? Loni jsem měla u rododendronu i aukuby, japoniky tisy a jinou všehochuť na přechodné uskladnění z přestěhované zahrady a všechno nějak ohnědlo a začlo pouštět listy. Posbíraly se všechny keříky i tisy, kromě rododendronu. Myslím si, že to asi bylo nějaké padlí, nobo spíše hnikoby, protože listy nebyly vysušené. Máte s tím někdo zkušenosti?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika