Pole



host - 56.36 (?)
7.12.2016 22:20
Cizí zkušenosti, byste získal zadarmo koukáním na televizi a čtením novin. V obou případech je téma stejné. Podvody. Ovšem velkou roli hraje naivita, ego a nepoučitelnost ze zkušeností druhých.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                  
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 168.21 (?), 7.12.2016 10:35

Nedávno jsem nějakou ornou musel prodat státu za účelem vybudování silnice. Pro výpočet ceny v místě a čase obvyklé porovnal odhadce ceny za zemědělské pozemky opravdu prodané v okruhu cca.10km za poslední 2 roky a zjistil průměrnou hodnotu 11,-Kč/m2.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 193.131 (?), 7.12.2016 17:58
Velmi pravděpodobně, jste na to šel špatně. Měl jste odhadce navštívit, patřičně ustrojen, t.j. červené sako, černé nohavice visící na širokých červených kšandách, na nohou celokožená perka a v ruce černý kufřík, ještě lepší by bylo pozvat jej do luxusní restaurace. Cena pozemku pod jakoukoliv komunikaci, by měla dosahovat hodnot stavebního místa v lukrativní oblasti. Taky je možné, že v pozadí byl, někdo neviditelný, který perfektně znal celkovou situaci, jemuž by i několik převodů za oficielní odhadní cenu, nevadilo. Pozemkový spekulant ví co má dělat, aby dosáhl svého. Měl jste se porozhlédnot po různých obecních vyhláškách v okolí, kde OU prodávají zemědělskou půdu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 168.103 (?), 7.12.2016 19:48

Příště se obrátím na vás, zjevně máte zkušenosti.wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.146 (?), 7.12.2016 20:23

nemate zlodejum nic prodavat maximalně vyměna za jiny pozemek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.36 (?), 7.12.2016 22:20
Cizí zkušenosti, byste získal zadarmo koukáním na televizi a čtením novin. V obou případech je téma stejné. Podvody. Ovšem velkou roli hraje naivita, ego a nepoučitelnost ze zkušeností druhých.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 172.150 (?), 8.12.2016 9:04

p. Walter, cifry, kterými jsem přispěl do této diskuze, můžu v klidu doložit kupní smlouvou, nejsou plácnuté, ale skutečné, jsem taky z pohraničícheeky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 168.103 (?), 8.12.2016 16:58

Tak gratuluji k vcelku úspěšnému prodeji. Jeden úspěšný prodej ale nemůžete pokládat jako důkaz toho, že tržní cena běžné výměry orné půdy se někde v Horní-Dolní pohybuje kolem 30 Kč/m2. Tak například pozemky paní tazatelky: několik pozemků nepřístupných z veřejné komunikace, mimo zastavitelné území obce, celková výměra celkem do1,5ha, pole. Paní tazatelka sdělila, že už byla několikrát kontaktována s žádostmi o prodej, troufnu si ale napsat, že nikdo ze zájemců zdaleka nenabídl tolik, kolik jste dostal vy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiří K - (6) - 105.34 (?), 8.12.2016 18:39

Žádostí o prodej (resp. nabídek na odkup) chodí opravdu hodně, řekl bych každý týden. Předpokládám, že se jedná o nastrčené postavy pro cizince nebo pražáky. A cena nabídek stoupá - přehoupla se přes 20,- za m2. Dokonce je u nás i nabídka na prodej pole a trvalých tr. porostů, majitel chce 150,- za m2. Ale již delší dobu to nemůže prodat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 168.103 (?), 8.12.2016 18:55

Taky mám fůru takových nabídek, napřed jsem je schovával, ale pak mi jednou nedalo a po pisateli jsem začal pátrat a zjistil jsem, že to je externí spolupracovník jednatelů realitní kanceláře. Ale můžou to být i nastrčené osoby, jak píšete. Každopádně taková nabízená cena ještě není konečná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiří K - (6) - 105.34 (?), 8.12.2016 19:00

Ano bývá tam dodatek, že se cena dá upravit. Některé adresy (firem nabízejících odkup) jsem navštívil a vždy narazil na zamčené dveře. Na telefonu mi sdělili, že jsou právě mimo. Obesílají celou moravu a údaje berou z katastru. Musel jsem si vymoci, že nechci nic prodat a nechci být kontaktován.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika