Příspěvky uživatele - starling

Semínka rajčat - záruční lhůta, 15.1.2011
Taky mám některé balíčky na několik sezon, protože sadím tak 5 až 10 semínek od odrůdy. A někdy mám pocit, že čím starší tak lépe klíčí :-).
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 6.1.2011
Přesně před rokem jsem taky vybíral skleník. A Venus jsem již téměř objednal. Ale nakonec jsem zvolil skleník KN, vyráběný v ZD Dol. Újezd :-).
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 30.12.2010
Taky se chystám na jaro vysadit nějaký angrešt. Chtěl bych hlavně rezistent se sladšími plody. Zatím to vidím na červený Pax a bílou Invictu.Pax je tu hodnocen celkem dobře, ale co ta Invicta? Máte ji někdo? Jak ji hodnotíte? :-).
Lieska málo kvitne, 29.12.2010
Líska chce i dost vody :-).
Melounoviště 2010, 29.12.2010
Pro zdárné vypěstování melunů se mi osvědčilo opravdu dobré prohnojení koňským hnojem :-).
Nová sezóna na zahradě, 25.12.2010
To já chci ještě zkusit Minigold. Snad se osvědčí. To Ildi taky nevypadá špatně. Když tak přespříští sezonu :-).
Řez ořešáku, 25.12.2010
To já jsem v jedné knize četl, že je to při délce nových výhonů 50cm, což je asi červenec. Ale v jiné knize zase že v srpnu až v září. Takže by se to dalo snad shrnout, že ořešák se řeže kdykoliv v létě :-).
Nová sezóna na zahradě, 24.12.2010
Tak toto je první negativní hodnocení Perunu, se kterým se setkávám. Ale doslovně vystihuje mou letošní zkušenost :-).
Nová sezóna na zahradě, 23.12.2010
U mne jednoznačně nejlepší je Bejbino F1, minulá dost špatná sezona se na něm vůbec neprojevila.Jen byly trochu míň sladší. Docela mne zklamal chválený Perun. Ale zkusím ho ještě jednou. A to Polličino taky zkusím. Semena už mám nachystané :-).
Nová sezóna na zahradě, 18.12.2010
Ta konstrukce je jen vedení na révu. Původně to měl být jen jeden oblouk nad brankou, alebylo hodně trubek, tak je to tochu větší. Jinak s vavřínem nemám vůbec žádné zkušenosti :-).
Závlaha Gardena Micro-Drip, 18.12.2010
Tak jaké jsou Vaše zkušenosti s touhle závlahou po sezoně? Docela by mne to zajímalo. Plánuji totiž něco podobného :-).
Altanova, 18.12.2010
Althanovu mám, roste trochu bujněji, ale bez nějakého speciálního ošetřování. Jen jí trochu déle trvalo, než začala rodit. Poslední dva roky nadprůměrná úroda.Doporučuji.:-).
Nová sezóna na zahradě, 18.12.2010 Obsahuje fotku
Tak vidím, že nová sezona již pomalu začíná... Já sám jsem si již dříve semínka na celou sezonu objednal přes net. Teď se jimi přebírám, co bych již mohl zasít. A furt nic.Tak jen občas vyjdu do zasněžené zahrady, a plánuji, co kde vyseji :-).
Květináč z ytongu, 10.11.2010
Proč zrovna ytong? Je mnoho jiných možností. Např. z betonu. Různé obrubníky, tvárnice, palisády... :-).
Meloun, 1.10.2010
Sbírat, sbírat, sbírat. Letos jsem zasadil podél záhonků řadu afrikánů, které jsou pochoutkou pro slimáky, a pak stačilo jen opravdu sbírat, sbírat a sbírat. Škody od slimáků téměř nulové :-).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika