Příspěvky uživatele - starling

Obrácené otevření okna ve skleníku, 11.1.2012
Tak tento skleník jem si loni pořídil a jsem spokojený.
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 11.1.2012
No jo Martínek si zvětšil jezírko a dělá machra... Paní Lído, pěkné. Díky za foto. I menší jezírko udělá velkou radost...
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 9.1.2012
Paní Lído, pane Luboši, a nebyla by tam nějaká fotečka? Rád bych se nechal inspirovat. Uvažuji totiž o AL-KU 450 nebo 600 litrů. Tak abych měl trochu představu. Díky.
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 8.1.2012
Nejširší, co jsem viděl, bylo 4,75 m(volně stojící). Širší opravdu jen na zakázku.
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 7.1.2012
Před časem jsem řešil stelné dilema a jednoznačně mi vyšlo, že je lepší koupit již hotový skleník. Doma na koleně si ho nikdy tak kvalitně nevyrobíte. A co se týče té montáže, tak tu určitě zvládnete sami. Opravdu je to jen takové lego. Při výběru... celý příspěvek >
Pukancová kukuřice, 20.10.2011
A jakým způsobem jste ho pukal? Já na to koupil popkornovač a většina vždy vypukala. Ale bylo to poměrně zdlouhavé. Po malém množství, dlouhé čekání. Nakonec zvítězil kupovaný pytlík a mikrovlnka. Vypěstovaná kukuřice již několik let visí na hambálku... celý příspěvek >
Fota letošní sklizně, 7.10.2011 Obsahuje fotku
Taky se připojuji...
Napadení jahod, 23.9.2011
Podívejte se ze spodu listu a najdete drobné světle zelené housenky. Měl jsem je na převislých jahodách,  i rajčatech, ale jen na těch v nádobách. Já jsem je ručně sbíral, případně odstraňoval celé listy :-).
Lilkoviště, 5.9.2011 Obsahuje fotku
Taky takové listy odstřihuji a lilky si rostou dál. Venku bohatá úroda, už ani nevím co z nich stále dělat. Nemáte nějaký zajímavý recept? Jen ve skleníku mi lilky jaksi začali ztrácet barvu.Z lesklé fialové jsou svělé, matné a některé až žluté.... celý příspěvek >
Slimáci, 11.8.2011
Mně se nejlépe osvědčilo půlení slimáků vypichovákem na Oset. Tím že má ostří do V, tak nesklouzne, krásně ho rozpůlí, a to i na měkkém povrchu :-).
Lilkoviště, 21.7.2011 Obsahuje fotku
Slovácko 222 m n.m., chráněné, celodenně osluněné místo, odrůda Český ranný. Sám jsem překvapen jak dobře rostou i venku. Ty kroužky kolem, to je ochrana před krtonožkou. Jsou asi tak jen 3cm zasunuty do země  :-).
Hokaido - jak poznám, že je plod ke sklizni, 21.7.2011
Zrovna minulý víkend jsme měli polévku z Hokaida a byla výborná :-).
Melounoviště 2011, 20.7.2011 Obsahuje fotku
Můj Granat vypadá opravdu trochu jinak.Přidám foto. Opylený je od Super Galaxy.
Lilkoviště, 20.7.2011 Obsahuje fotku
Letos pěstuji   lilky poprvé a jdou celkem dobře.Přidávám foto z venku :-).
Borůvka - opadává listí, 23.6.2011
Když jste borůvku vysazoval, namočil jste kořenový bal do vody, aby se pořádně nasákl vodou? Pokud ne, tak Vám vlastně uschla suchem. Suchý koř. bal si při pouhém zalití nedokáže nasát vodu :-).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika