Příspěvky uživatele - starling

Stavba zahradniho domku, 1.10.2010 Obsahuje fotku
Pokud to má být jen tak na schování před deštěm plus na nářadí, bez nároku na komfort, doporučuji jednoduchou konstrukci jako u pergoly plus obití palubkami. Pro inspiraci přidávám foto.
Základy pod skleník, 1.10.2010
Tak jsem udělal základy do hloubky 80 cm, a krtonožku budu řešit případně až na jaro :-).
Kandování (nejen) tykve fíkolisté, 30.9.2010
Dá se ještě nějak využít dužina z tykve olejné - bezslupkaté, kromě kandování? Nemáte někdo nějaký recept, který by šel použít? Předem dík :-).
Velké švestky - jaká je to odrůda, 23.9.2010
Čačanská lepotica je tolerantní vůči šarce, a od pecky jde velmi dobře :-).
Velké švestky - jaká je to odrůda, 22.9.2010
Taky to může být Čačanská lepotica :-).
Kanadské borůvky prosychání, 3.8.2010
V jednom návodu na pěstování psali, že je dobré každých pět let zahradní borůvku přesazovat do nové rašeliny. Ta totiž časem ztrácí svou kyselost. Případně by mělo stačit každé jaro k rostlině přisypat trochu rašeliny.Já sám jsem borůvku přesazoval.... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 24.7.2010
Všude píšou, že je v našich podmínkách plně mrazuvzdorná.Nedokážu si představit, jak zakrývám 2,5 metrový stromek.:-).
Zapěstování kmínku z výhonu, 4.7.2010
Používám ho každých 14 dní. Dávkování podle obalu, spíš raději o něco méně.Nevím jestli ještě Vinofert seženete, kupoval jsem ho již dříve, ale určitě bude v prodeji něco podobného.Prostě jakékoliv listové hnojivo na révu.A hlavně provádějte postřik... celý příspěvek >
Zapěstování kmínku z výhonu, 2.7.2010
A klidně můžete použít i nějaké hnojivo na list. Já používám Vinofert.:-).
Zázraky v zahradě, 1.7.2010
Slovácko. Napůl cesty mezi Buchlovem a Veľků Javořinů.Jinak, doma v zahradě.:-).
Lesni mravenci, 27.6.2010
A právě u mne si všímají hlavně jahod. A teď už i zeleniny. Všechno obalují hlínou.Utrhnu hlávku salátu a plná těch jejich vajíček. Při okopávání je to jako stát v mraveništi.A to procesí, jak si roznáší mšice po stromech.To už nutí něco proti nim... celý příspěvek >
Co se starým namíchaným benzinem?, 27.6.2010
Měl bych dotaz. Jaký typ benzinu by jste doporučili použít do 10let staré pily McCat od McCulochu, do které jsem vždy používal SUPER-96? Přešel jsem na SPECIAL s aditivem, dělám dobře? Nebyl by NATURAL lepší?:-).
Krtonožka, 25.6.2010
Bizardnost??? Vy nevíte očem píšete.:-).
Lesni mravenci, 24.6.2010
Mám na zahradě velké mraveniště lesních mravenců, a nepozoruji, že by mi nějak škodili.Což se nedá říct o těch malých černých, a rezavých. Ty ničím jak to jde a je jich furt plno.:-).
Zázraky v zahradě, 23.6.2010 Obsahuje fotku
Nádhera. A přidávám Martináče.:-).
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika