Příspěvky uživatele - starling

Obyčejný rýč vs. Fiskars, 28.3.2012
Přiznám se, taky mne zlákali touhle nabídkou. Vypravil jsem se tam na substrát pro muškáty, a že se příležitostně podívám i na rýče. Samozřejmně nic z toho tam neměli. Viděli mne tam poprvé a naposledy.
Zemina na rajčata, 28.3.2012
V poho. Nic se neděje. Já je přesazuji právě až v téhle velikosti. V mých podmínkách se mi to zdá spíše lepší.
Zahradní sprcha, 28.3.2012
Sprchu Sunny prodávali loni v Tes*u za hodně přes 2tisíce. Zdálo se mi to honě. Když ji potom na podzim ve výprodeji měli za 7stovek, již jsem neváhal.
Jahody do truhlíku a květináče, 22.3.2012
Mohu doporučit balkonovou převislou odrůdu Delikatess. 
Konstrukce skleníku, 19.3.2012
Podívejte se jak má vypadat skleník.
Konstrukce skleníku, 19.3.2012
Pozinkovaná ocelová konstrukce z T profilů, je podle mne to nejlepší co může pro skleník být. Ale i nejdražší. Takže pokud na to máte, jděte do ní.
Jak hluboko přesazovat (pikýrovat) papriky?, 15.3.2012
Ono to chce trošku trpělivosti. Jak se chytí, tak již pojedou. Vždyť ještě mají celé dva měsíce, než půjdou ven.
Jaká rajčata pěstujete, 13.3.2012
Z osvědčených jsem vysel: Bejbino, Ildi, Mingold a Pollicino. A nově na zkoušku: Balkonzauber, Sportiva a Sweet Million.
Nejchutnější rajčata, 11.3.2012
Měl jste někdo Sweet Millions?
Co do skleníku mezi papriky?, 2.2.2012
Jakou odrůdu tabáku používáte?
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 31.1.2012
Já to myslel spíš obecně. Ne přímo na Vás. 13 stupňů na běžné rytí, a 26stupňů když chci něco odryt a ohodit. Např. ten Váš kompost. Je to tak, nebo se mýlím?
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 31.1.2012
Není náhodou na běžné rytí, obrývání ten s vykloněním 13 stupňů lepší?
Obrácené otevření okna ve skleníku, 24.1.2012
Použití konstrukčního řešení, kdy se plech šoupe po plechu, svědčí o tom, že výrobce myslel spíše na úsporu nákladů při výrobě Já to beru tak, že výrobce se snaží poskytnout výrobek za co najnižší cenu. A pokud tohle řešení někomu nevyhovuje, má... celý příspěvek >
Obrácené otevření okna ve skleníku, 19.1.2012
Zprvu jsem s tím měl trochu problém, ale po velmi důkladném promazání a pečlivém seřízení to je v pohodě. Ale mírně ztuha to jde, což mi ale zas tak nevadí. Když je nechám pootevřené, aspoň s nima větr nepohne.  Jen v zimním období to k sobě... celý příspěvek >
Obrácené otevření okna ve skleníku, 14.1.2012 Obsahuje fotku
Volil jsem pevné asi 60 cm do hloubky, plus asi 25cm nad povrch. U tohoto typu bych měl obavy dát to jen na lehké. Snad jen kdybych zvolil místo skla PC, tak bych možná uvažoval o lehkých. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika