Příspěvky uživatele - starling

Lilek ve skleníku, 22.6.2011
Kolik necháváte květů na rostlině? :-).
Kanadska boruvka - zasychaní, 18.6.2011
To sluneční místo bych chtěl trochu doplnit. Z vlastní zkušenosti se mi osvědčilo sluneční místo s poledním stínem. Ten rozdíl v mohutnosti růstu a nasazení květů je opravdu obrovský :-).
Papriky ze semínka, co s nimi?, 4.6.2011
Minimálně 10 l, ale ideálně aspoň 15 litrů. Čím větší, tím líp :-).
Zálivka rajčat a paprik, 4.6.2011
Nebo větší podmiska :-).
Dýně - dlouho zvadlé po přesazení, 31.5.2011
Ty suché, žluté listy bych já osobně odstranil, případně celou rostlinu zakrátil.A hlavně bych stínil. Ten hic co je přes poledne, to je jako v parném létě :-).
Stínění skleníku, 27.4.2011
No to by mne taky zajímalo. Jak nejlépe stínit skleník. Skleníkáři, podělte se o své zkušenosti :-).
Stínění skleníku, 24.4.2011
Jak se Vám osvědčila ta stínovka - 65%?  Chci zastínit skleník, a nemohu se rozhodnout, kolika procentní zastínění zvolit :-).
Co zapravit na jaře do zeminy ve skleníku, 4.3.2011
V únorovém Zahrádkáři byl celkem podrobný článek o použití dusíkatého vápna :-).
Sladký angrešt a rybíz pro děti, 3.3.2011
Chystám se za stejným účelem vysadit taky nějaký angrešt a rybíz. Momentálně to vidím z angreštů na PAX a INVICTU. Z červeného rybízu na KORÁL, JESAN, případně RUBIGO. No a z bílého rybízu JANTAR, ORION, případně VIKTORIA. Uvidím, které se mi podaří... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 17.2.2011
Díky za ten popis a obr. Již jsem na něj někdy v minulosti narazil, ale když jsem ho chtěl opět vyhledat, tak jsem ho nenašel. Dokonce mám něco podobného vyrobené.Jen žárovka je z vrchu. Taky pro použití v místnosti s asi 20°C a studeným... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 16.2.2011
Mirku, ve Vašich příspěvcích jste se zmínil o přitápění žárovkou při klíčení vysetých semínek. Mohl by jste mi trochu popsat jak to máte vymyslené. Velikost krabice a tak nějak něco blíže? Díky :-).
Odrůda rajčete, 9.2.2011
To samé měli napsané téměř celý rok i u Bejbina.Až na podzim ho začali prodávat. Přitom u drobných prodejců je měli. Zřejmě starší zásoby. Takže zkusit tam, nebo počkat na příští rok. Myslím si, že pokud by ho již do budoucna nechtěli prodávat, tak... celý příspěvek >
Vinná réva od Starkla, 29.1.2011
Ba, ba. Přesně tak, jak to píše Bred_ik, tak to je :-).
Vinná réva od Starkla, 28.1.2011
Loni jsem bral od Starkla dvě sazenice -Augusteller a Teréz. Docela mne překvapila dobrá kvalita sazenic. Cena 98,- Kč za roubovanou sazenici se mi zdá rozumná.  A co se týče informací o odrůdách, ty si lehce najdete na netu. Poku přece jen... celý příspěvek >
Velké, 20.1.2011
A úplně nejlepší je vložit stavební vanu do dřevěného truhlíku :-).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika