Příspěvky uživatele - 220.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilie, 3.7.2014 Obsahuje fotku
a ještě...
Lilie, 3.7.2014 Obsahuje fotku
a ještě další...
Lilie, 3.7.2014 Obsahuje fotku
Taky posílám pár fotek lilií ale názvy neovládám jako profík.
Brambořík, 25.6.2014
Mám ráda bramboříky, měla jsem jich hodně ale tento byl darovaný k narozeninám tak asi proto vydržel tak dlouho. R
Brambořík, 25.6.2014 Obsahuje fotku
Je mu přesně 11,5 roku. Bez odpočinkového období, stále zaléván a občas přihnojován. Jediné co mě trápí je puklice, která se na něj přenesla z napadené orchideje tak ho vždy musím pořádně omýt a odstanit škůdce. Nevím jaký postřik by byl... celý příspěvek >
První květ kaktusu, 23.6.2014
Určitě ano, protože tuto barvu jsem pracně sháněla. Jen nevím čím to je, že jsem měla na jiné barvě tohoto druhu kaktusu takové plísňové fleky po zimě. Může to být přelitím?Dá se to nějak zachránit nebo vyhodit do kompostu?R
První květ kaktusu, 23.6.2014 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto.
První květ kaktusu, 23.6.2014 Obsahuje fotku
Je to nádhera. Rozinka
Gloxinie, 21.5.2014 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka..
Gloxinie, 21.5.2014 Obsahuje fotku
Proč mi nevykvetly všechny pupeny na gloxinii? Rozinka
Vánoční a velikonoční kaktus - pobyt na slunci, 11.5.2014
V létě prospívá kaktusům pobyt venku na terase se sluníčkem. Můžu slunit celé léto i tento druh kaktusu nebo jen v září celý měsíc, aby nabral sílu květů?
Muškáty, 3.5.2014
Při pohledu na vaše foto je zřejmé, že to nebude nic jiného než housena tak pracně prohlédněte vešchny rostlinky. Ty černé tečky jsou její bobky.
Pes a klíště, 1.5.2014
Včerav jsem vytáhla klíště psovi neporušené tak jsem bez obav, že mu hlava nezůstala pod kůží. vyrazil mi ho z ruky a tak teď nevím zda se znovu nepřisaje když jsem ho nezničila. Myslíte, že nemá šanci znovu ožít?
Vistárie, 26.4.2014 Obsahuje fotku
Vloni mi poprvé kvetla jen s jedním květem a po důkladném ořezu v srpnu se mi letos bohatě odměnila. Přilkádám foto.R
Množení muškátů, 25.4.2014 Obsahuje fotku
Při řízkování mušktů jsem zkoušela jen tak zasadit i listy a k mému údivu tyto listy také obrazily kořínky tak jsem je nasadila spolu s novými sazeničkami. Bude to asi dlouho trvat než z listu naroste kvetoucí sazenička muškátu. Zkoušeli jste to už... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika