Příspěvky uživatele - 220.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Amarylis už kvete, 9.1.2016 Obsahuje fotku
Loňské amarylky marketu byly opět jiné barvy než jsem si vybrala ale červený mi udělal dvojnásobnou radost, protože měl dva stvoly květů a při druhém menším jich bylo pět.
Období řízkování růží, 2.1.2016
Dobrý den paní Lído, děkuji za radu s pěstováním růží. Doufám, že mi přežijí ve sklepě a pak následně do podzimu. Kýbl, v kterém rostou je 10-ti litrový tak mají místa dost na růst. Jinak vám přejí hodně pěstitelských úspěchů v roce 2016. Ať nám... celý příspěvek >
Období řízkování růží, 27.12.2015 Obsahuje fotku
Chtěla bych se podělit o zkušenost se zakořeněním popínavky, V druhé polovině září se mi při velkém větru zlomila popínavka.Bylo mi líto silných řízků a tak jsem je zapichla do kýblu s hlínou na záhonu kde pak na ně hodně pršelo a ony se stihly do... celý příspěvek >
Nevěsta se ženichem, 25.10.2015 Obsahuje fotku
Letos jsem se konečně dočkala této kvetoucí nádhery. Snad přežijí přezimování. R
Jasmin, 25.10.2015
Prosím o radu. Kdy se stříhá jasmín? Přes léto se mi hodně rozkošatil a tak nevím jestli ho mám ostříhat nyní nebo až na jaře. Na mladých výhonech kvete nebo na letošních přírůstcích?
Surfinie nebo petunie, 30.6.2015 Obsahuje fotku
Vysela jsem si semena surfinek s nadějí, že si je vypěstuji sama ale zdá se mi, že kromě jedné mají velké kulaté listy a tak to nasvědčuje tomu, že jsou zdegenerované na petúnie.Poraďte. Rozinka
Vistárie, 16.5.2015
Dobrý den paní Lído, už mi kvete třetím rokem ale tak bohatě druhým. Celkově je jí 7 let. Brzdím jí v rozpínavosti, takže vypadá jak větší bonsaj. Z druhé strany mám popínavou růži tak ať se mi holky nemíchají dohromady. Viděla jsem kvést vistárku na... celý příspěvek >
Vistárie, 10.5.2015 Obsahuje fotku
Po hlubokém ořezu následuje odměna. 
Dřevitá pivoňka, 9.5.2015
Od loňska mám větev pivoňky zahrnutou hlínou a čekám až bude mít hodně kořenů. Prosím o radu kdy se má pivoňka přesadit jestli teď na konci jara nebo mám počkat až na podzim? Rozinka
Andělské zvony, 1.4.2015
Mám radu pro vás. Když v zimě na něj ve sklepě nezapomenete a občas dostane zálivku ikdyž je ve tmě tak bude na jaře vesele rašit. Mám to zkušené. Taky si pěstuji z podzimních řízků ale původní rostlinu mám v létě nasazenou v záhoně tak ji musím... celý příspěvek >
Andělské zvony, 1.4.2015
Je to DURMAN, mě už pučí ve sklepě a dere se ven na slunce, jenže apríl je nevyspitatelný s počasím tak musíme být ještě za kamny!
Jak vypěstovat růži z řízku zakořeněného ve vodě?, 1.4.2015
Dostala jsem na konci léta krásnou růži k svátku a nechala jsem ji ve váze i po odkvětu. V únoru se začala probouzet rašením a taky je zakořeněná ve vodě. Nevím co s ní kde ji zasadit jestli do květináče a pak přesadit na podzim do země nebo hned jak... celý příspěvek >
Vysévání letniček, 28.2.2015
 Už měly být vysety gazánie? Abych je mohla po zamrzlých mužích vysadit ven tak to měly už dávno rašit? Jeden rok mi začaly kvést až začátkem srpna, takže to chtělo dřív vyset než na první jarní den, že jo? 
Campanula, 25.2.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den paní Marie12 tak oba druhy campanuly mi přezimovaly a teď se je snažím namnožit. V knížce o kytkách se píše, že se řízky nevěsty se při množení nemají ničím přikrývat a tak jen trnu, co z toho bude když mi hodně uvadly, jestli se vůbec... celý příspěvek >
Vysévání letniček, 25.2.2015 Obsahuje fotku
Každým rokem vysévám surfinie a letos jsem začátkem února zkusila poprvé vysít milionbels. Zatím se jim daří dobře ale barvy asi nebudou originální jako původní sazenice. Ale i tak se na ně těším .
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika