Příspěvky uživatele - 220.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Amarylis stále nekvete, 19.2.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, dala jsem na vaši radu ale v růstu se nic nezměnilo, vykvetl jak zakrslík a barva květu je úplně jiná než na obrázku při koupi v květinářství. :-(
Amarylis stále nekvete, 11.2.2015
Dobrýden paní Lído, koupila jsem si v květinářství tuto barvu amarelysu jak máte ba fotce. Vypadá, že bude též plnokvětý ale vyděsil mně, že rašící stvol není ještě ani 10 cm vysoký a už se pupen pomalu začíná otvírat. Cibuje je hodně velká tak jsem... celý příspěvek >
Naklíčení begonií, 6.2.2015
Chtěla jsem být oproti loňsku v předstihu s naklíčováním begonek aby mi brzy kvetly a tak jsem je dala do navlhčené rašeliny a přikryla igelitem aby měly skleníkové klima. Jenže přišlo nemilé překvapení když jsem si je po týdnu prohlížela, začala se... celý příspěvek >
Amarylis ulomený stvol s pupenem, 30.1.2015 Obsahuje fotku
Tak už se rozkvetl ale s úplně jinou barvou než byla na obrázku a proto rada pro příště je, nekupovat podle obrázku.
Amarylis ulomený stvol s pupenem, 18.1.2015
Koupila jsem si v marketu rašící amarylis a ulomil se mi asi šesti centimetrový květní stvol. Když jej dám do vody, rozvije se mi? Jinak asi neuvidím jakou má vlastně barvu, protože je to stejně risk, že bude takový jaký je na obrázku.
Jak se jmenuje tato cibulová pokojovka?, 14.1.2015
Děkuji moc. Našla jsem si to na netu o pěstování. Netušila jsem, že se to sází i ven do záhonu. Já jsem myslela, že už nyní to mám v teple zalévat aby mi brzy vykvetla, takže správně cibulka má ještě spinkat aspoň 2-3 měsíce. Díky
Jak se jmenuje tato cibulová pokojovka?, 14.1.2015
Vypadá jak z rodu hvězdníků nebo řemenatek.
Jak se jmenuje tato cibulová pokojovka?, 14.1.2015 Obsahuje fotku
Vloni jsem si koupila na výstavě tuto nádhernou cibulovinu. Myslím si, že kvetla mnohem později než má. Jaké je její období kvetení a kdy opět raší aby znovu kvetla? Děkuji.
Orchidej chřadne, 13.1.2015
A jaký recept máte na puklici na orchidejkách. Nemůže se ji zbavit už třetí rok. Čistím listy vatou namočenou v alkoholu ale stále se mi objevují znovu. Asi to bude i v subsrátu. Chtělo by to chemii.
Amarylis stále nekvete, 13.1.2015
Poraďte mi jak přivést tuto kytku ke květu. V létě jsem je měla venku pak jsem je dala na okno ve sklepě a v prosinci přenesla do místnosti s topením a nic. Kamarádka má chladněji v bytě a amarylisy ji vyhánějí i dva stvoly s květem a nedělá s nimi... celý příspěvek >
Orchidej chřadne, 13.1.2015
Dobrý den, děkuji za radu a orchidejka žije! Sice ty spodní listy odejdou ale srdíčko je živé. Ani jsem nedoufala, že se ujme.
Přežije řízek pod sklenicí?, 28.12.2014
Právě uodily první mrazy a tak nevím, zda mi přežije popínavá růže pod sklenicí. Musí se něčím přikrýt když není sníh? Říká se, že když je zima suchá tak vlastně řízek z nedostatku vláhy uschne. Poraďte! Děkuji.
Orchidej chřadne, 16.12.2014
Prosím o radu. Přelitím mi všechny kořeny uhnily ale venkovní dýchací kořeny jsou ještě svěží. Nový list i se srdíčkem je živý. Myslíte, že když ji ponořím do sklenice s vodou, že mi pustí kořínek a můžu ji znovu nasadit do substrátu na orchideje... celý příspěvek >
Alokázie kvete, 4.11.2014 Obsahuje fotku
Tuto kytku mám již potřetí a mám stále stejný problém. Nemohu docílit aby měla více listů. Vždy jeden naroste a druhý uhyne. Nevím co dělám špatně. Tato se zatím drží, dokonce vyrazila další odnož s listy a k mému údivu kvete. Myslela jsem si, že je... celý příspěvek >
Vánoční kaktus, 29.10.2014
Dobrý večer paní Eleno, tak tento druh jsem dostala od kamarádky před dvěma lety. Přesadila jsem ho do plitkého květináče a začal opadávat. Chtěla jsem jej vyhodit ale ještě jsem si dala šanci a nakonec mi z těch holých větví obrazil přes léto,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika