Příspěvky uživatele - 220.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Za jakou dobu budeme mít štěňátka?, 25.4.2014
Máme dlouhosrstou fenku jezevčíka a před třema týdny se nám objevil na dvoře cizí pes a vypadá to, že k tomu došlo. Za jakou dobu můžeme očekávat přírůstky v psí rodině?
Dřevitá pivoňka, 22.4.2014 Obsahuje fotku
Máme doma tuto pivoňu už přes dvacet let. Slyšela jsem, že množit se dá jen roubováním na obyčejnou pivoňku. Ještě jsem to nezkoušela. Máme někdo s tím zkušenost? Podaří se to a v kteerém období se to provádí a na jaký výhon se to roubuje?
Jaro 2014, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Taky se přidám k jarní kráse...
Hořec, 18.4.2014 Obsahuje fotku
Čím se hnojí heřec, aby hodně kvetl? Opět mám jen dva kvítky už třetí rok. Jaké mu nejvíc vyhovuje stanoviště, v polostínu nebo na slunci?R
Kaktusy, 16.4.2014 Obsahuje fotku
Posílám pár fotek kaktusů. Moc se mi líbí ale nemám pro ně doma podmínky.
Campanula, 14.4.2014
Jeden rok jsem jich měla spolu a nedělalo to dobrotu. Ženich pošel.R
Campanula, 14.4.2014
Dobrý den, zdravím paní Marie12, jak se u vás daří nevěstě a ženichovi? Musím se letos pochválit, že mi přežila nevěsta. Bude to asi tím, že nebyla velká zima a tak se mi ji podařilo uchovat. Koncem února jsem si ji nařízkovala a nasadila do malých... celý příspěvek >
Žloutnutí mladých listů muškátů, 14.4.2014
Nechala jsem si poradit a letos jsem vysadila muškáty a gazánie do zahradnickýho substrátu a je to super. Dokonce mi v něm dobře a rychle zakořenily řízky z muškátů na doplnění v truhlíku. Substrát na pelargonie je moc lehký, takže brzy vyschne. Taky... celý příspěvek >
Jaro 2014, 14.4.2014 Obsahuje fotku
Potřebuji větší místo na durman přes léto a tak jsem chtěla cibulky mini tulipánu přesadit na dozrátí na jiné místo a ejhle , cibulky se příští sezony určitě nedočkají. Žádní myšo-žrouti ale slimouši zatracení. Kdy se zakracují listy tulipánu... celý příspěvek >
Gloxinie, 13.4.2014 Obsahuje fotku
A ještě růžová...
Gloxinie, 13.4.2014 Obsahuje fotku
Ta větvička byla hodně zakořeněná až se na ní začaly ve vodě dělat další zelené kořeny a tak mi pak po zasazení vyrůstaly z hlíny další přírustky. Honojila jsem i universálním hnojivem ale ne pravidelně a pak jsem do hlíny vpravila usušené slepičince... celý příspěvek >
Gloxinie, 11.4.2014 Obsahuje fotku
Vypěstovala jsem si gloxinii z ulomené vetvičky, která mi zakořenila a po roce se mi takhle rozrostla. Přihnojováním má hodně nasazených poupat. Je mi líto je zaštípnout ale asi takových velkých květů s jakými tuto rostlinku prodávají v obchodě se... celý příspěvek >
Jaro 2014, 7.4.2014 Obsahuje fotku
Taky přispěji pár fotkami na vylepšení nálady.R
Kde koupím Vistárii, 7.4.2014 Obsahuje fotku
Dobře a levně, to je už dnes historie. Na výstavě jsem ji viděla kvetoucí už jako stromeček a chtěli za ní 1.200,- Kč. Kvetoucí rostlinka je vždy jistota, že nekupuji zajíce v pytli. Já mám vypěstovanou ze semene a kvetla mi poprvé za čtyři roky s... celý příspěvek >
Popínavka Vistárie - podmínky pěstování, 1.4.2014
Už se moc těším na letošní kvetoucí vistárii. Podle rady jsem ji v srpnu řádně ostříhala a teď má nasazeno moře kvetních pupenů tak uvidíme co to bude za nádheru, pak pošlu foto. Mám jí pět let ze semene. Někdo mi radil, že ji mám ostříhat v únoru na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika