Příspěvky uživatele - 220.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vánoční kaktus, 27.10.2014
Až rozkvete tak pošlete foto, chci vidět jak vypadá tento druh.Rozinka
Co s květy hortenzie?, 27.10.2014
Letos mi bohatě kvetla hortenzie a poradí mi někdo jak uchovat suché květy jako dekoraci? Když se ostříhají tak musí být ve vodě nebo se přímo suší a barva zůstane stejná? Čerstvě ustřihnutý květ jsem zapíchla do hlíny mezi vřes ale barevně... celý příspěvek >
Pokojový ibišek, 25.10.2014 Obsahuje fotku
Celé léto jsem měla ibišky na plném slunci. V polovině září jsem je přemístila na verandu kde mi postupně dokvétají, aniž by jim opadaly nasazené pupeny a po odkvětu putují do sklepa. Dříve jsem je nechávala venku až do prvního ochlazení ale pak se... celý příspěvek >
Vánoční kaktus, 19.10.2014 Obsahuje fotku
Už se mi rozkvetl, protože byl letos celé léto venku na sluníčku a takle se mi odměnil. R
Cibuloviny ze supermarketu Lidl, 1.10.2014
Děkuji za odpověď. Nezbývá mi než je nasadit do skalky všechny a pak v červnu vybrat jen ty vysoké a malé už nechat na stejném místě.
Gladioly, 1.10.2014 Obsahuje fotku
Na jarní výstavě jsem si koupila nové gladioly. Je to pravda, že se nemjí dávat na stejné místo, že tím degenerují?
Cibuloviny ze supermarketu Lidl, 1.10.2014
Mám problém s cubulkami tulipánů. Letos jsem je poprvé vyndala na konci školního roku z půdy aby nabraly sílu a nyní je chci nasázet zpět. Do skalky se více hodí skalkové tulipány a nastal problém. Neoznačila jsem si bedýnku a tak teď nevím které... celý příspěvek >
Campanula, 28.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer paní Marie tak už mi vykvetl i ženich. Nevěstám se daří mnohem lépe. Mám jich letos v sedmi květináčích tak je předpoklad, že mi přes zimu něco přežije ale ženich je jen jeden. Snad nebude moc tuhá zima. Mohl by být ještě říjen hezký bez... celý příspěvek >
Už se ochladilo, 23.9.2014
Prosím o radu. Mám na terase pokojové ibišky, bouganvilleu a vánoční kaktusy. Vydrží tam i když klesne teplota v noci na 3°C? Tyto chladné teploty nebudou ještě napořád podle přepovědi a v říjnu bude počasí ještě obstojné bez mrazíků tak se ptám, kdo... celý příspěvek >
Campanula, 23.8.2014 Obsahuje fotku
Zdravím paní Marie, tak už mám rozkvetlou nevěstu. Ženicha jsem sehnala před měsícem ale zatím se ještě nerozkvetl. Snad to do konce září stihne no a v zima rozhodne o přežití. R
Lilie v květináči, 1.8.2014 Obsahuje fotku
Vyzkoušela jsem poprvé zasadit lilii do květináče, protože se mi v zahradě začaly vytrácet a tady bude jistota, že cibuli nic nesežere. Přikládám foto.
Je to ženich?, 23.7.2014 Obsahuje fotku
V květinářství jsem objevila tuto campanulu. Je to ženich? Stále se mi nedaří jej sehnat.
Gloxinie, 10.7.2014 Obsahuje fotku
Tak jsem se dočkala rozkvetení fialově-bílé gloxinky z větvičky. Začaly mi hnědnout pupeny ale pak jsem omezila zálivku a pomohlo to. Taky asi nechce přemokření jak fialka. Ty červené mám z prodejní výstavy, měly být každá jiná barva a tak platí, že... celý příspěvek >
Jak hluboko stříhat popínavku?, 4.7.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Na jakou délku se stříhá popínavá růže po odkvětu aby mi příští rok zase bohatě kvetla. Při stříhání mě neustále pozorovala kosice ze svého nového hnízda. Už máme v nově narostené popínavce opět hnízdo, to první bylo zrušeno po... celý příspěvek >
Lilie, 3.7.2014 Obsahuje fotku
a poslední foto...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika