Příspěvky uživatele - 165.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak obnovit starý trávník?, 4.10.2006
Je vhodné obnovit starý trávník následujícím způsobem? a) Postříkání BOFIXEM proti lebedě, nebo podobným postřikem, aby tráva nebyla zničena b) porytí c) uhrabání a výsadba nového travního semena + uválení. Prý není vhodné, když je tráva... celý příspěvek >
Jak zlikvidovat plevel v trávníku?, 4.10.2006 Obsahuje fotku
Dobré dopoledne, dokážete někdo poradit jakým způsobem (samozřejmě mimo protrhávání) se dá zbavit plevele na větší travnaté ploše? Pravděpodobně  existuje nějaký postřik. Děkuji Albert
Jak zrekonstrouvat starý trávník?, 26.9.2006
..........ještě by mě zajímalo, jestli jde ROUNDAP použít i v případě, že chci vyhubit pouze plevel a ne trávu. Případně jaký přípravek použít. Díky
Roundap a jeho vliv na stromky, 26.9.2006
Může postřik  ROUNDAPem  poškodit kořeny mladých stromků, nebo působí jen na listy rostlin, které přímo zasáhne? Díky
Jak zrekonstrouvat starý trávník?, 26.9.2006
a co kdybych plochu postříkal Roundapem již teď začátkem října, vyhrabal, poryl a na jaře pohrabal a zasel trávu? Abych nestrácel čas na jaře měsíčním čekáním mezi postřikem a osevem. Na podzim jde to rytí určitě lépe než na jaře.
Jak "zrekonstrouvat" starý trávník?, 25.9.2006
Dobrý den, mám na větší nerovné ploše asi 800 m2 starý trávník, hodně prorostlý lebedou, místy vydřený.  Dokážete poradit jakým způsobem je nejlepší udělat obnovu trávníku ? Díky
Habr obecný přímo z lesa, 7.9.2006
Díky za odpověď. A v jakém měsíci jste je vysadili?
Thuja Occidentalis - stříhání, 5.9.2006
A kdy je vhodné stříhat thůje? Děkuji
Naruší ořešák kořeny základy domu?, 4.9.2006
Mám ca 80 cm od domu ořešák (stáří ca 10 let) a obavu z toho, aby jeho kořeny  nenarušili základy domu. Pomohlo by mezi domem a stromem kořeny přesekat a udělat tam v zemi betonový zátaras? Díky Jaroslav
Thuja Occidentalis - stříhání, 4.9.2006
Mám plot z thůjí vysokých 3m a trošku obavu z toho, aby nezačaly nad zemí řídnout. Je vhodně jim zastřihávat vršky? Jaroslav
Je vhodné stříhat habrový plot v průběhu celého veg. období?, 8.8.2006
Je vhodné stříhat habrový plot v průběhu celého veg. období? Díky Jan
Jak namnožit a kdy vysadit břečťan aj. popínavé rostliny?, 21.7.2006
Ještě mě napadla jedna alternativa popínavé rostliny, bohužel nevím to hlavní, t.j. název. Pokusím se jí alespoń popsat. Má listy kolem 10 cm, vzdáleně připomínající listy javorové. Velmi často ji vídávám na různých plotech, údajně rychle roste a na... celý příspěvek >
Vhodné období pro výsadbu stromků, 21.7.2006
V podstatě netrvám na tůjích. Chtěl bych ale stálezelený (který chci nechat volně růst do výšky kolem 4m), pokud možno rychle rostoucí živý plot a nic jiného než tůjky mě nenapadá.
Jak namnožit a kdy vysadit břečťan aj. popínavé rostliny?, 13.7.2006
Dobrý den, jsem začínající zahradník tak mám pro někoho asi primitivní dotaz. Chtěl bych vysadit k plotu břečťan a k tomu použít pár odstřižených větviček. Jakým způsobem mám postupovat - nejdříve nechat někde zakořenit a následně vysadit? Dá se... celý příspěvek >
Vhodné období pro výsadbu stromků, 13.7.2006
Chtěl bych vysadit živý plot ze zeravu a do zahrady  pár ovocných stromků. Dá se vysazovat během celého vegetačního období?  Děkuji Albert
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika