Příspěvky uživatele - 165.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysazení trávníku v dubnu, 13.7.2006
Zajímalo by mě, když vysadím v dubnu trávník, jestli ho můžou nějak ohrozit přízemní mrazíky. Děkuji Albert
Mulčovací kůra, 12.7.2006
Chtěl bych použít na obsypání živého plotu mulčovací kůru, máte někdo zkušenost  po jaké době je potřeba kůru obměňovat a zda úplně zabrání prorůstání plevelů? Děkuji Albert
Jak čistit olejový filtr, 3.7.2006
1) tráva byla vyskoká 10 cm 2)  žací nůž nebyl úplně ostrý, něco mezi 3) benzinka AGIP 4) neuvědomuji si, že bych viděl při sekání kouř, jenom zpočátku neobvykle  dýmila, ale to bylo způsobeno pravděpodobně tím, že jsem před sekáním... celý příspěvek >
Jak čistit olejový filtr, 30.6.2006
V podstatě mně jde o to, že při sekání začíná motor "zdechávat" tak hledám příčinu. (benzinu mám v nádrži dost ;-) Díky za případné rady Albert
Jak čistit olejový filtr, 30.6.2006
mám tam motor BRIGGS&STRATTON. Olejový filtr je lehce odmontovatelný.
Jak čistit olejový filtr, 29.6.2006
Jaký způsobem se čistí olejový filtr v motorová sekačce, klasickým vypráním? Děkuji   Albert
Stromy chránící chatu před počasím, 26.6.2006
Dobrý den,          chtěl požádat o radu jaký stálezelený nejlépe jehličnatý strom je vhodné vysadit podél dřevěné chaty (asi 1,5 m od chaty) tak, aby kořeny nenarušovaly základy chaty. Chtěl bych vytvořit... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika