Příspěvky uživatele - 165.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznám na thůjích nějaký rozdíl, mezi..., 4.6.2007
Poznám na thůjích nějaký rozdíl, mezi samčími a samičími rostlinami kromě toho, že samčí (aspoň tuším) mívají šišky?
Zálivka rajčat a paprik, 30.5.2007
Ano, pochopitelně, zalévat podle potřeby! A kdyby se náhodou někdo ptal co a kdy hnojit? No přece podle potřeby! A kdy například stříhat okrasné rostliny? Co se proboha amatéři ptáte, když je přece nadevše jasné, že dle potřeby! Fóra většinou bývají... celý příspěvek >
Zálivka rajčat a paprik, 30.5.2007
Je nezbytné zalévat v teplých dnech rajčata a papriky každý den? Děkuji
použití el. kosy na nový trávník, 15.5.2007
ten trávník je na ploše ca 600 m2, dám tedy na doporučení odborníků a provedu první seč rotační sekačkou. Mám jen trochu obavu abych trávu nevytrhal. Traduje se, že první seč mám být provedena kosou, tak jsem byl pořád na pochybách.
Hledám zlatou formu keře pro živý plot, 10.5.2007
Není vhodný např. ptačí zob aurea?
Hledám zlatou formu keře pro živý plot, 9.5.2007
Dobrý den,     můžete mně poradit nějakou zlatou formu keře, který poměrně rychle roste a je vhodný jako živý plot? Děkuji
Sází se v tomto období již kedlubny a salát do volné půdy?, 17.4.2007
Sází se v tomto období již kedlubny a salát do volné půdy? Díky
jaká je nejvhodnější popínavka na plot z pletiva, 2.4.2007
Dobrý den, chtěl bych si nechat poradit, jaká je nejvhodnější popínavka na plot z pletiva. Mám požadavek, aby byla poměrně rychlého vzrůstu a vytvořila s plotu  neprůhlednou stěnu. Šlahouny by neměly trčet do sousedova pozemku a měly se... celý příspěvek >
Po jaké době dochází ke klíčení travního semene?, 30.3.2007
Dobrý den, před dvěma týdny jsem vysel trávník, příroda se postarala o zálivku, ale doposud semeno nezačalo klíčit. Po jaké době dochází ke klíčení?
Použití vody ze studny..., 27.3.2007
Je vhodné používat studenou vodu přímo ze studny na zalívání thůjí? Díky
Jak brzy po výsevu můžu hnojit trávník?, 16.3.2007
Mám připravenou půdu pro výsev trávníku. Včas jsem však nepamatoval na předvýsevové hnojení. Je vhodné zapravit hnojivo (NPK) současně s travním semenem, nebo počkat až tráva povyroste? Případně jak dlouho po výsevu můžu hnojivo po trávníku... celý příspěvek >
Vyryl jsem v lese několik habrů..., 5.3.2007
......a jaké vděčnější, vitálnější a rychleji rostoucí dřeviny na živé ploty byste mně doporučil ??
Je vhodné teď na jaře..., 1.3.2007
Je vhodné teď na jaře hnojit s NPK jehličnany? Nemám s tímto hnojivem zkušenost a nedokážu odhadnou jak rychle se rozkládá. Aby nebylo jako cererit, kterým jsem na podzim pohnojil a ještě teď vidím celé kuličky u stromů.
snáší thuje i polostín?, 21.2.2007
snáší thuje i polostín? nevíte o nějakých stránkách o thůjích, kde jsou uveden i roční přírůstky u jednotlivých druhů? Děkuji
Jakmile se thůje začne zastřihovat shora, 21.2.2007
Zajímalo by mě, co je pravdy na tom, že jakmile se thůje začne zastřihovat shora, postupem doby se spodní větve začnou odklánět od svislice až se nakonec vylomí?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika