Příspěvky uživatele - 165.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradíte s keři pro živý plot?, 27.9.2007
Dobrý den,můžete mně někdo navrhnout keře pro živý plot, které mají tvořit "kostru zahrady" asi na délku 20m? Chtěl bych rychle rostoucí keře, v barevné kombinaci. Děkuji
Zlatice a její použití do živého plotu, 24.9.2007
Je vhodné použít zlatici (zlatý déšť) na živý plot? Jaké má asi přírůstky? Poraďtě mně případně nějaký rychle rostoucí keř vhodný do živého plotu. Díky
Ligustrum ov. aureum, 18.9.2007
Dobrý den, zakoupil jsem žlutou formu ptačího zobu. Je to rostlinka  asi s  pěti výhony o délce 30 cm. Je však nezvykle zelená jen pár lístků je typicky nažloutlých. Myslíte, že je to způsobeno tím, že byla rostlinka pěstována ve stínu a... celý příspěvek >
který druh broskvoně byste mně doporučili?, 14.9.2007
Výsadba bude na Moravě v nadmořské výšce  ca 200 m n.m. Takže když píšete Red Haven spolehnu se na vaši radu a uvedený druh vysadím. Díky
mulcovaci textilie, 13.9.2007
Mulčovací textilii si dejte, zamezíte tím prorůstání plevele přes mulč.
Je vhodný řez meruňky v září?, 13.9.2007
Dobrý den, je vhodné zakrátit korunu mladé loni vysazené meruńky i teď v září, nebo se řez provádí pouze na přelomu zimy a jara? Má dost dlouhé větve, které je (bude) nutné sesadit.Děkuji
Wisteria - kdy stříhat?, 11.9.2007
V jakém, období je nejvhodnější stříhat Wisterii? Děkuji
Kdy vysadit okrasné trávy?, 11.9.2007
A není vyšší riziko, že vymrznou, když přijde zima realtivně brzy po výsadbě?
Kdy vysadit okrasné trávy?, 10.9.2007
Dobrý den,     chci vysadit okrasné trávy a zajímalo by mě, jestli je lepší nechat výsadbu na jaro, nebo vysadit již v tomto podzimním období.
V jakém množství a kdy hnojit thůje cereritem?, 10.9.2007
Chtěl bych se zeptat v jakém měsíci (předpokládám, že na podzim) je vhodné hnojit thůje cereritem a kolik (hrst, dvě,..) mám ke každé thůjce hodit. Dává se přímo na mulč, nebo je lepší ho odhrnout? Díky
Přísavník pětiprstý (psí víno) - stříhání, 10.9.2007
Vysadil jsem přísavník, ze kterého vyrostly asi 4 šlahouny o vzrůstu 1,5m. Když potřebuji aby se rozrostl o několi dalších šlahounů mám ty stávající o něco zkrátit, nebo se rozroste i bez toho aniž bych ho zkracoval?Děkuji
Hledám odrůdu broskvoně..., 21.8.2007
Dobrý den, můžete mně poradit nějakou odolnější odrůdu broskvoně s alespoň středně velkými plody? Předpokládám, že jsou odrůdy choulostivější na jarní mrazíky a napadení škůdci. Vysazení zvažuji v nadmořské výšce ca 200 m.n.m. Takže v teplých... celý příspěvek >
Jakým lepidlem zalepit díru v bazénové plachtě?, 15.8.2007
Dobrý den,         nemáte někdo zkušenost s lepením děravé plachty v bazénu? Díru chci zadělat kouskem plachty, a tu přilepit nějakým voděodolným lepidlem. Mountfiled nabízí nějakou speciální sadu, ale raději... celý příspěvek >
Máta, 14.6.2007
Mám dotaz ohledně máty. Zajímalo by mě, jestli se máta vysévá, nebo se vysazují sazeničky. Dále pak jestli je vhodné období na výsev (výsadbu)Díky
jak se zbavit krtka, 6.6.2007
Mám tradiční dotaz, na který se už tady odpovídalo. Jen by mě zajímalo, jestli se neobjevil nějaký nový postup jak se zbavit krtka. Do pasti se mně stále ne a ne chytit. Na Savo reaguje vytvořením nových chodeb a vesele mně devatsuje nový trávník.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika