Příspěvky uživatele - 165.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysetí trávníku začátkem března, 21.2.2007
a mám výsev občas zalít? četl jsem, že po výsevu se nemá zpočátku vůbec zalévat. Díky
Vysetí trávníku začátkem března, 21.2.2007
Je vhodné vyset trávník v letošním roce (když je dost teplo) již začátkem března? Mám trošku obavu, aby semeno nevymrzlo. Díky
Okrasná výsadba, 13.2.2007
konakt jsem poslal na váš email. předem díky
Okrasná výsadba, 13.2.2007
Dokázali byste mně poradit okrasnou  výsadbu k plotu na délku 20m a šířku 1,5m?  Složení si představuji převážně ze stálezelených (i jinak barevných) rostlin, aby výsadba plnila částečně i účel živého plotu. Půda je černozem, 200... celý příspěvek >
Lze použít NPK......?, 12.2.2007
Dobrý den, je vhodné používat na hnojení thůjí hnojivo NPK?  V podstatě řeším problém čím hnojit thůje, asi už to v nějakém příspěvku bude napsané, ale nějak jsem nenašel vhodou odpověď. Jedná se mně o přihnojení thůjí vysazených na podzim,... celý příspěvek >
Thuja occidentalis a stín.., 24.1.2007 Obsahuje fotku
Snaší Thuja occidentalis vysazení i na stinných místech (ve stínu třešně), nebo začne z nedostatku světla reznout a sesychat?
Habr mezi jabloně, 19.1.2007
Mám vysazenou řadu starých jabloní  a na jejich místě chci vysadit živý plot z habru. Zvažuji vysazení mezi jabloně a až habr povyroste tak jen jabloně u země odříznu. Předpokládám, že se nenáročný habr ujme všude a kořeny jabloní mu nebudou... celý příspěvek >
Mulčování , 18.1.2007
Je vhodné mulčovat  záhony kůrou bez použití geotextile? Nebo je nezbytná, aby neprorůstal plevel? Děkuji
Jak vyset trávu na větší ploše?, 15.1.2007
Potřebuji provést výsev trávníku na ploše ca 600 m2. Přemýšlím nad nejvhodnějším postupem a narážím na drobný problém, že při výsevu na tak velké ploše budou všude šlápoty od bot. Napadla mě dvě řešení, buď používat nějaké nášlapové desky, nebo hlínu... celý příspěvek >
Thuje a mulčovací kůra, 19.12.2006 Obsahuje fotku
Je nutné před mrazivými dny zahrnout před 1 měsícem vysazené thuje mulčem? Díky
Vysazení habru na živý plot v 1/2 prosince?, 4.12.2006
Dobrý den,  je vhodné vysazovat habr vyrytý v lese ještě v tomhle období, tzn.  začátkem prosince? Teploty jsou zatím poměrně vysoké.... Pokud ano, mám ho po vysazení hned sestříhat, nebo počkat do jara? Díky Albert
Lze zastřihávat vrcholky?, 20.11.2006
Dobrý den, chtěl bych vás požádat o jednu radu. Vysadil jsem živý plot z Thuje occ. malonyana a chtěl bych se zeptat, když budu po dorostení výšky 2,5 m zastřihávat vrcholky, jestli nezačnou stromky odspodu vyholovat, a nebo nezačnou po nějaké době v... celý příspěvek >
Kdy je vhodné období na přesazení ořešáku?, 10.11.2006 Obsahuje fotku
Kdy je vhodné období na přesazení ořešáku? Ještě by mě zajímalo, když bude poškozený kořenový systém, zda se strom ujme (výška 4 m)   Díky Albert
Přesazení ořešáku, 10.11.2006 Obsahuje fotku
už jsem to našel........
Přesazení ořešáku, 10.11.2006
Nepodařilo se mně uvedené téma najít ani tady ani na Livingu. Byl bych vděčný buď za odkaz, nebo za odpověď. Díky moc
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika