Příspěvky uživatele - 44.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
motorová pila homelit, 5.4.2009
Viz obrázek
Motorový olej, 2.4.2009
Nedoporučuji přecházet z horšího oleje na lepší, tady riziko nelze vyloučit. Je dobré dodat, že pokud se skutečně o lepší olej jedná.
Výměna pístního kroužku - Oleo-mac, 29.3.2009
Co vám na to řekli v servisu u Mountfieldu? Co sedmiletá záruka - jestli to ještě platí...
Plíseň v substrátu, 29.3.2009
Napadlo mne, zda to moc nezalíváte?
řetězy Carlton - zkušenosti , 25.11.2008
O odrušené svíčce nic nevím a nemohu tento článek proto komentovat. V okolí se za ty roky se servisákama znám, ale nikdo se z nich nejmenuje Radek, pokud uvádíte své skutečné jméno. A zaměstnanec také zatím nejsem. Uvedenou brusku mám v provozu od... celý příspěvek >
řetězy Carlton - zkušenosti , 24.11.2008
Nic ve zlým, ale když srovnám váš poslední příspěvek s předposledním, jako by je psali rozdílní lidé. Na první část jste si odpověděl sám a myslím že v celku dobře. Pokud je zub tak zničen že by jednotné zbroušení nebylo OK, výměna zubu je tu... celý příspěvek >
řetězy Carlton - zkušenosti , 24.11.2008
Z vašeho příspěvku kouká jenom zloba a to není dobré. Co je to za řetěz? Tak tato otázka by měla být dána spíš výzkumníkům kterých se tak zastáváte, nebo také je vám to divné co to tam píší? Já jenom napsal, že mé zkušenosti respektive zkušenosti... celý příspěvek >
řetězy Carlton - zkušenosti , 24.11.2008
Ano, protože v testech je uveden i hobby (konkrétně 3/8“ Picco mini-hobby) a nejenom tento údaj se mi zdá přitažen za vlasy.
řetězy Carlton - zkušenosti , 24.11.2008
Mám zkušenosti odlišné. Kdysi jsem prodával řetězy stihl, oregon a carlton. Zákazníci mi začali vracet řetězy stihl se slovy „co to je za žebr…, vždyť to nejsou zuby, ale výlisky z plechu, které se natahují jako kdyby byly z olova“.A skutčně zuby... celý příspěvek >
Zvoneni v krovinorezu, 15.11.2008
Též si myslím že se jedná o unavenou pružinu spojky a lamele spojky vlivem měnících se volnoběžných otáček "drncají" o zvonek (bubínek spojky) který tím pádem vydává cinkavé zvuky. Dá se to vyzkoušet tím, že se otáčky trochu zvýší a cinkání by mělo... celý příspěvek >
Pila na manipulaci, 14.11.2008
Pravda je, že několikrát jste skončil a to i s rozloučením. Pokud jste to nemyslel vážně, myslím že to není vhodné psát stále dokola. Nedělá to dobrý dojem. Po druhé stránce si vlastně může každý psát co chce.
Homelite nebo Partner, 11.11.2008
Vypadá to, že jste přesně můj požadavek se zkouškou komprese nepochopil. Svíčky jsou mokré, takže asi nic ucpanýho nebude. Je možné že je pila pouze přechlastaná, ale pravděpodobnější je, že komprese je tak malá až nestačí aby se směs zapálila. K... celý příspěvek >
Homelite nebo Partner, 10.11.2008
Co jste myslel tím "jak jsem startoval bylo to citit ze na konci chvili to klouze"? Vypište to podrobněji.
Homelite nebo Partner, 10.11.2008
Mám podezření, že problémem je nízká komprese. Proto potřebuji abyste vyzkousel výše uvedenou zkoušku - co pila udělá po zdvihnutí do metrové výšky? Trochu mě mate, že volnoběh jede normálně - jak jste uvedl.
Japonské javory, 9.11.2008
Taky si myslím, že je to Brilliantissimum.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika