Příspěvky uživatele - 44.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uhlovy prevod, 19.7.2009
Mazadlo skutečně za normálních okolností není potřeba vyměňovat. Jinak platí vše co píše pan 65.239 kromě první věty.
Servis Oleo Mac Praha, 12.7.2009
Pane 187.141 abych řekl pravdu, nyní si i já myslím že váš původní dotaz je pouhým reklamním tahem od Moutfieldu. Dělat každé tři týdny s motorovou kosou 5000 m² je přímo božský výkon.
Šestihraný řemen pohonu žacího ústrojí, 9.7.2009
No, originál stojí 1482,- bez DPH a je běžně k dispozici, takže i nyní. Kolik stojí česká alternativa nevím, protože jsem po tom nikdy nepátral.
Travní traktor Partner P 200107HRB, 7.7.2009
Pane Jani, psal jste že pár ozubených kol na Partnera stálo 500 €. Počítal jsem že uvedete typ od Partnera z, nebo na který ty ozubená kola jsou určeny. Kdybyste uvedl přesně typ, jako například „P 200107HRB“, mohl bych lehce najít přesné ceny a zda... celý příspěvek >
Poznam podle nejakych indicii chudou smes?, 27.6.2009
Pan Radek L. (72) - xxx.xxx.126.121 (?), 27.6.2009 0:14, Takto mluví hodně lidí co má levnější stroj. Kdyby stroj stál 20 tisíc, tak by se návštěva servisu vyplatila? Sám píšete kolik hodin stroj pracoval k vaší spokojenosti a nyní se vám nechce... celý příspěvek >
Čínský křovinořez, 25.6.2009
Je nepopiratelné, že přístup obsluhy ke stroji se lvím dílem podílí na životnosti nejen levných strojů. Když se projeví nějaký problém, málokdo si položí otázku – nedělám něco špatně já?
Partner 738, 28.5.2009
Nechci nějak zatracovat Aspen, ale dal bych tam raději novou čerstvě namíchanou směs, protože aspoň mám trochu větší přehled co tam liju. Jistěže pracovat by to mělo i s Aspenem. Olej – pán píše že to má zbytky čistého oleje, tak jestli to má... celý příspěvek >
Seřízení motorové pily Homelite 3314, 26.5.2009
Jasný, máte asi na myli příspěvky typu „“Ještě jste se ptal kdy používám Metaltec 1. Používám jej okamžitě od první nádržky, tedy co nejdříve. „“ kdy to výrobce nedoporučuje. To je zajímavý, že někdo přesně pochopí, který příspěvek mne k reakci... celý příspěvek >
Stiga 53S - naplnění koše, 25.5.2009
Nemáte náhodou textilní látku koše ucpanou prachem a jemnou suchou trávou? Má na to vliv i zaneřáděná sekačka zespodu a to včetně výfukového kanálu pro trávu. Pokud ano, tak umýt (ostříkat) hadicí a nechat vysušit.
Partner 738, 25.5.2009
Kterou z pil vybrat? Kdyby nebyl mezi nimi cenový a výkonový rozdíl, tak HQ, i za cenu že má ruční šponování. Je pravda že s ručním šponováním si trochu musíte vyhrát a zvyknout si na to. Skládat to čistý (to v každém případě) a musí to jít do sebe... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 25.5.2009
Myslím si, že toto by mohl být problém odlišný. Nejdřív bych zkusil přejít na původní olej a dal ho tam zpočátku trochu víc, snad se to dá ještě zachránit.
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 24.5.2009
Podobné příznaky se mohou jevit skutečně u nadměrně přehřátého motoru. Párkrát jsem to zažil a nejenom na Hechtu. Problém byl v tom, že nedostatečně chlazený válec hlavně v horkých dnech dokázal zásobovat karbec teplem v takový míře, že motor začal... celý příspěvek >
Výběr sekačky - elektrická nebo benzínová, i s mulčem - moje mýty, 22.5.2009
Stejně jako benzinová sekačka nejede stále na plný výkon, což zajišťuje regulátor, stejně tak i elektromotor nejede stále na plný výkon, ale to také sám uvádíte. Je to dáno výškou, hustotou a druhem trávy, která by musela být v obou případech měření... celý příspěvek >
Když se rozhodnete sami opravovat, 10.5.2009
To by mě zajímalo v čem pan JS a pan Radek má pravdu? Že by v tom že když někdo při povolení zátky uslyší syknutí, tak je potřeba vyměnit vadný ventilek, nebo že podtlak v nádržce je závada?
Partner P11577RD nestartuje, 10.5.2009
Přesně tak, ten akumulátor se musí zkoušet „pod zátěží“, to znamená že třeba připojíte váš vysavač a teprve se pokusíte nastartovat (nebo jinou větší zátěž) zda se změní jeho otáčky či ne. Potom postupovat vylučovací metodou jak píše pan výše.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika