Příspěvky uživatele - 44.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Homelite nebo Partner, 9.11.2008
Jaká je komprese? Dá se to zjistit i laicky. Svíčka je našroubovaná v pile. Polož pilu normálně na zem. Chytni ji POUZE za startovací rukověť co je na konci špagátu a zdvihni ji asi metr nad zem. Pila se bude snažit sjet po špagátu dolů vlastní... celý příspěvek >
Homelite nebo Partner, 9.11.2008
Pane 47.208, na takto formulovaný dotaz by vám dovedl správně odpovědět snad pouze jasnovidec. Zkuste odpovědět na tyto otázky. 1/ Když jste namotoval novou svíčku a pila jela pouze půl hodiny, jak jel volnoběh - jel nrmálně v nízkých otáčkách, nebo... celý příspěvek >
Okružní pila Hecht 822, 4.11.2008
Zásada je, že čím je kabel delší, tím musí být průřez silnější. Bylo by dobré uvést jak dlouhý by vám vyhovoval a jaký výkon (W) pila má.
Pupinky v motoru, 3.11.2008
Pokud jsou puchýřky na stěnách komory které nepodléhají vzájemnému tření o sebe, tak to nechte klidně plavat.
Pupinky v motoru, 2.11.2008
Válec by měl být podobný zrcadlu. Uměl byste to nafotit?
Problem se spojkou u krovinorezu?, 28.10.2008
Nikoliv.
Udrzba hnaciho lanka u benzinoveho vizinace, 28.10.2008
Osobně držím palce všem domácím kutilům a zlepšovatelům, ale výše uvedené vylepšení bych nedělal. Toto není převodovka kde se ozubená kola brodí v oleji. Jednak při nechtěném sebemenším natočením stroje motorem dolů nastane „zajímavá“ reakce a... celý příspěvek >
Kdy je nejlepší doba k sadbě brambor, 23.10.2008
Takže nyní by to asi bylo pozdě, nebo naopak brzo?
Husqvarna 365 - nechce chytit, 14.10.2008
Přímo s bílými krystaly jsem se zatím nesetkal. Setkal jsem se s bílým práškem v karburátoru, který zřejmě vznikl oxidací hliníku z kterého je karbec vyroben. Mnohdy tento jev doprovází slupování niklu z poniklovaných součástek (např. Jehla) a... celý příspěvek >
Husqvarna 365 - nechce chytit, 13.10.2008
Vyměnit svíčku (raději bych dal Champion) a vyzkoušet zda se situace změnila. Důvodů vzniku tohoto problému může být více, ale být vámi nic víc bych s tím nedělal, protože bude ještě v záruce, takže vzít a do servisu.
Husqvarna 365 - nechce chytit, 13.10.2008
Mne by zajímalo, zda se problém projevil hned po zásahu servisákem do karbecu, nebo až později. Myslím tím že pila ještě studená šla těžko do otáček.
Motorová pila do 5000kč, 12.10.2008
To jsem si doma nechal jednu řetězovku kterou obsluha rozřízla napůl. Drážka byla tak hluboká, že prořízla nejenom zuby, ale i ložisko řetězky a dokonce řetěz vytvořil drážku i do klikové hřídele. Obsluze jsem tenkrát řekl – vždyť to už delší dobu... celý příspěvek >
Motorová pila do 5000kč, 12.10.2008
Přiznejme si, že značka McCulloch není zas tak vyhrazena pro výrobky třídy hobby jak uvádíte a možná vám tyto stránky mohou být lhostejné, ale běžný občan ČR vidí, že McCulloch vyrábí veškerou kategorii mot. pil (a nejenom pil) které chrlí do celého... celý příspěvek >
Marunaka TH43DX vs Komatsu Zenoah BCZ4200CL, 9.10.2008
Řekl bych že oba jsou dobré a přiklonil se spíše k tomu co má blíže dobrý servis. Pokud jsme udělali (nachystali) vše jak má být, stačí studený stroj jednou až dvakrát patřičně zatáhnout za start a motor už vrní. Pan Hamral: na uvedenou práci lze... celý příspěvek >
Nůžky plotové Oleo Mac HC 260 XP - Mountfield, 9.10.2008
Naopak pane, tady jde pouze o mountfielda, přesněji o jeho podrazácký systém. (nutno dodat, že mountfield není jediný) Oleo-mac stroje jsou na určitý úrovni a bylo by vše OK, kdyby této úrovni odpovídala i cena. A ona v celku i odpovídá, ale pouze v... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika