Příspěvky uživatele - 44.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Když se rozhodnete sami opravovat, 10.5.2009
Pan JS bod 1) tradiční problém – musíte si to přečíst celé a nevytrhávat doslova slova z kontextu. Ve chvíli kterou výše popisuji tzn. že v nádržce je přetlak slouží ventilek pouze k tomu aby se palivo a přetlak nedostal ven. A nečtěte to záměrně... celý příspěvek >
Když se rozhodnete sami opravovat, 9.5.2009
No, asi takto: Ventilek nám poslouží až pilu dáme na chladné místo a benzinové páry v nádržce se nám opět srazí v kapalinu. Ventilek nám zajistí aby podtlak neklesl tak hluboko že pumpa karbecu není schopná nasát benzín. - Píšete že pokus mám provést... celý příspěvek >
Když se rozhodnete sami opravovat, 9.5.2009
Jestli to sykne výrazně, nebo nevýrazně, nebo normálně je naprosto jedno. Důležité je že z nádržky unikne přetlak který se při práci v nádržce vytváří, jak jsem již popisoval výše. Popisoval jsem to proto, aby si pochopil aspoň trošku systém práce... celý příspěvek >
Když se rozhodnete sami opravovat, 8.5.2009
Pan 49.219 – tak tady už jen schází pořekadlo „co nejde silou, to jde ještě větší silou“. Ale nyní vážně. Už nejednou jsem tu viděl články které ne zrovna přesně zachycovaly realitu. Například: podtlak (syknutí) nádrže při povolování její zátky. Je... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu pro zenu?, 6.5.2009
Když vám dám do ruky 4000,- kč, donesete mi za to novou značkovou pilu na úrovni kvality vámi doporučované? Partnerka u HQ stojí normálně taky kolem 6-7 tisíc, že na ni řetězce hodí sem tam dotovanou cenu která mnohdy předčí i netové obchody a malé... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu pro zenu?, 6.5.2009
Servis na Partnerku zajišťuje Husqvarna, takže servisů je dost. Také ze zákona je povinen prodejce pilu opravit a některé řetězce to řeší výměnou - samozřejmě v garanci. Jak uvidíte někde akci (Globus apod.) mrkněte se tam. Co jsem viděl na letácích... celý příspěvek >
MTD 53 HW - vypouštecí šroub oleje?, 6.5.2009
Paní MN, trochu se musím servisáků zastat a rozhodně se vám nesměji. Skutečně sekání mokré trávy čtyřkolovou (kočárkovou) sekačkou je trochu problém co se týče přemístění trávy do koše a to včetně orosený trávy v dopoledních hodinách, na rozdíl od... celý příspěvek >
Homelite 4016, 6.5.2009
Pane GL, nic ve zlým, ale výše uvedený příspěvek byla reakce na předešlý příspěvek který byl (byly) smazán a tím ztratil smysl. Takže nyní když to čtenář čte je z toho trochu jelen. Na vyjmenování všech úkonů při dotazu na závadu nevidíte nic... celý příspěvek >
Homelite 4016, 4.5.2009
Jestliže se změní chod stroje, není to tím že by se samy pootočily šroubky trysek která jsou proti samopootočení fixovány. Velmi častým problémem zákazníků je, že když mu nejede pila jak má, tak první co udělá je že s nimi začne otáčet jak s vrtulí... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu pro zenu?, 28.4.2009
Když si troufáte a zůstane u množství dřeva které uvádíte, možná by stačila Partnerka. Vídávám ji často v Globusu v akci stojí cca 3600,- kč.
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 17.4.2009
36.133 - 1:25 olej 2T. Kvalitnější olej bude mít méně emisí. Co sem nosí lidi zadřený motory, téměř všichni říkají že používají poměr 1:50. Ještě jsem nezažil zadřený motor při poměru 1:25, ale není všem dnům konec. Ono taky záleží co to je za návod,... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 16.4.2009
No tak to už je přeci jen lepší. Myslím si, že Vy, ale ani já nemám zájem rozpitvávat staré škraloupy ať už jich bylo třeba povíc. Prvně bych chtěl upřesnit Vaši domněnku že tu píši z adresy 45.244 a nebo dokonce z dalších Vám oponujících adres. Je... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 12.4.2009
Pánové, jak se tak dívám, tak se tu tento problém řeší už několik let. Zkuste si dat ten čas a přečíst si vlákno pod názvem „Olej do pily Dolmarky HQ nebo Dolmar„ a zajímavý bude pro vás až od příspěvku host - xxx.xxx.124.201 (?),... celý příspěvek >
Křovinořez - vibrace a zahřívání kloubu, 7.4.2009
Tazatel sám pozná jak bez problémů mu to půjde. Používáme přípravek a špalek s nahříváním včetně rukavic můžeme vynechat. Nahřívání bych označil spíš jako nouzovku kterou naštěstí zatím nebylo zapotřebí.
Křovinořez - vibrace a zahřívání kloubu, 7.4.2009
Bez problémů? Bez přípravku to dá se říci rozdělat nelze. Aspoň nějaké „udělátko“ na to musí být. Prvně musíte vyndat ložiska co vedou k trubce a to i s pastorkem. Pak máte trochu šanci vyndat unašeč i s dalšími ložisky. Samozřejmě prvně odstraníte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika