Homelite nebo Partner



host - 44.138 (?)
10.11.2008 12:56
Co jste myslel tím "jak jsem startoval bylo to citit ze na konci chvili to klouze"? Vypište to podrobněji.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 44.138 (?), 10.11.2008 8:38
Mám podezření, že problémem je nízká komprese. Proto potřebuji abyste vyzkousel výše uvedenou zkoušku - co pila udělá po zdvihnutí do metrové výšky? Trochu mě mate, že volnoběh jede normálně - jak jste uvedl.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.138 (?), 10.11.2008 12:56
Co jste myslel tím "jak jsem startoval bylo to citit ze na konci chvili to klouze"? Vypište to podrobněji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 47.208 (?), 10.11.2008 22:05

Dobry den tak vcera co jsem zkousel jak jsem uvedl ze klouze pravdepodobne s toho bylo dost benzinu proto se klouzalo, pred chvili jsem opet zkousel  takze do jednoho metru nekolikrat zvihnuty je slyset ze chce to nastartovat a nechyta, svicky jsou mokre  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.138 (?), 11.11.2008 9:13
Vypadá to, že jste přesně můj požadavek se zkouškou komprese nepochopil. Svíčky jsou mokré, takže asi nic ucpanýho nebude. Je možné že je pila pouze přechlastaná, ale pravděpodobnější je, že komprese je tak malá až nestačí aby se směs zapálila. K ujištění tohoto tvrzení bych potřeboval výsledky výše uvedený zkoušky. V tomto případě by oprava stála hodně peněz. Musel by jste vyměnit píst, válec, kroužky a možná těsnění. Napište které jste národnosti a já se vám to pokusím přeložit do vašeho jazyku, nebo do jazyku kterému lépe rozumíte.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika