Příspěvky uživatele - 44.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nastavení H 323R po záběhu, 8.9.2009
A co zkusit jiný servis? 
Poměr oleje do benzínu, 5.9.2009
Pan 7.56 (?), 5.9.2009 10:39, les zasmradíte tak jak tak, jedná se pouze o to zda to obsluze vadí a to hlavně z toho důvodu že menší poměr = menší možnost zadření motoru = větší mazací schopnost směsi. Pokud použijeme olej s dobrými spalovacími... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 18.8.2009
Panu Andy.Wise 174.65 Nevím už jak bych to napsal, zkusím to ještě takto: 18.8.2009 20:11 jsem napsal toto - 218.71 Podřezávání pily není způsobeno jejím těžištěm uloženým mimo osu lišty! Otáčením lišty prodlužujete její životnost a s podřezáváním to... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 18.8.2009
218.71 Podřezávání pily není způsobeno jejím těžištěm uloženým mimo osu lišty! Otáčením lišty prodlužujete její životnost a s podřezáváním to nemá mnoho společného. Andy.wise ojetí lišty k jedné straně předchází ohnutí lišty kdy řetěz není namáhán... celý příspěvek >
Pila Homelite super 2, 18.8.2009
Ten druhý šroubek je na nastavení bohatosti směsi a má vliv na volnoběžné otáčky včetně startování. Naštelování karbecu už tu bylo podrobně rozebíráno mnohokrát, ale pro pile které jsou standartně vpořádku.
Pila táhne do strany, 18.8.2009
Většinou to bývá vadnou lištou. Dejte na stůl sklo tak aby bylo vodorovně. Potom sundejte lištu a položte ji na sklo na stojačku ale ne na výšku, nýbrž tak aby stála na kluzných ploškách drážky. Pokud stojí kolmo ke sklu je dobrá a problém je dobré... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 14.8.2009
Svíčku klidně vyměňte, ale o svíčku mi tak ani nejde. Jde mi především o zapalování. Pokud svíčka byla při pokusu stroj nastartovat mokrá, je jasné že směs nebyla zapálena. Nezapálení směsi bývá také často způsobeno malou kompresí, ale to by se motor... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 13.8.2009
Mne by zajímala svíčka, jakou dává jiskru a když stroj nelze nastartovat, je po vyšroubování mokrá, nebo suchá?
Jakou motorovou pilu doporučíte?, 8.8.2009
Zajímavé vlákno. Zaujal mne první příspěvek o kterém si myslím, že není daleko od pravdy. Ne že bych chtěl chválit Oleo-maca, ale kometář pana Kohoutka je trefná. Už jsem také zažil výrok jednoho lesního brigádníka „Teda co já to mám za fenu, že to... celý příspěvek >
One XXL McCulloch motorová travní sekačka, 2.8.2009
Pane to chce klid! Váš nůž má zubatou díru. To ale pouze sběrací (žací) nůž mít nemusí. Stačí si oměřit uchycení nože a podívat se do nabídky např. Oregonu kde si najdete patřičné uchycení se správnou délkou nože.
Křovinořez Hecht 143, 28.7.2009
Kamenům se raději vyhněte, ty dokáží kotouč velmi rychle zničit a s tupým kotoučem jde práce mnohem hůř. Poměr 1:50 je za určitých okolností možný, ale od menšího poměru bych nespěchal pokud vám nevadí zvýšená emise výfuku.
Dolmar PS 500, 27.7.2009
Souhlasím s panem 133.198 a dodal bych že pokud svůj postoj k pilám pan tazatel nezmění dopadne tak brzo každá pila. Vycházím tak nejen z toho, že v servisu měli tentokrát pravdu, ale také z tvrzení že Hecht je pila která každý rok na jaře klekne.
Křovinořez Hecht 143, 27.7.2009
Vítěz výše uvedeného testu je Japonec, přesto bych měl k testu určité výhrady. Například „servisy neuvedeny“, právě Hecht patří mezi stroje kde si každý může najít na internetových stránkách vadnou součástku, kliknout na ni (nebo po telefonu říct že... celý příspěvek >
Vyžínač Partner 246 špatně startuje, 24.7.2009
Vypínání sytičem je nouzově možný, ale je potřeba počítat s problematickými starty krátce po vypnutí kdy motor je ještě teplý. Motor je totiž zahlcen. Když motor jede, jak píšete, jede skutečně dobře? A co sytičová klapka? Jak ho máte dlouho?
Vyžínač Partner 246 špatně startuje, 24.7.2009
Jakou má motor kompresi a jakou má jiskra svíčky barvu? Není vyskočený gufero na klice? Nejsou membrány již ztvrdlý? Sytičová klapka při zavření těsní dobře?? Jaké jste nechal nastavení karburátoru? Čistil jste i sítko v karburátoru?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika