Příspěvky uživatele - K.KAREL

Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 30.1.2011
našel jsem ted na netu, nechci dělat reklamu, jez.folii 1mmza 95/m2 nebo maj 1.2 za 115,-/m2 prý i stabilizoaná UV svaří na míru za stejnou cenu.. má s tím někdo zkušenost?pořeboal bych plachtu cca 15/12 m, kterou bych vyložil... celý příspěvek >
Výroba filtru, 3.1.2011
trošku, mě zaráží, že délkou se nemění rychlost?. průřez se přeci změní-zvětší.., jinak čerpadlo uvažuji 15-16 m3 -stačí?
Výroba filtru, 3.1.2011
děkuji, jsem limitovám šířkou max.1 m, musím kolem chodit, výšku i délku mohu měnit, třeba na 4m?, ještě uvažuji při vstupu do filtrace přidat štěrbinovej filtr-FIAP? zvýši tato investice učinnost?.
Výroba filtru, 1.1.2011
proč myslíte že var.1-je lepší?: jinakuvažujem, bude to svařené z plastu 15 mm, bodou dva filtry za sebou každý cca 3m3, jaká je tak optimal.velikost pro 90m3-jezírko?
Výroba filtru, 30.12.2010
filtr by byl vedle jezírka-nad hladinou.. pod molem bude šachta 2x gula,1x skimer svedeno do čerpadla cca 16000lt./hod od tud hadicí do filtru nad hladinou vzdálené cca 6 m uvažoval jsem to zabudovat do mola, ale přijde mi to složitější... celý příspěvek >
Výroba filtru, 30.12.2010 Obsahuje fotku
chystám se vyrobit filtr dle náčrtu... poradtě, jaké je vhodnější řešení var-1.2?.. u 1-je vstup do fitr.materilu zespod, u 2-se to střídá horem spodem, u každé var.bude dole plastová mříž a odkalování každé komory,2-má vel.komor větší není... celý příspěvek >
Šterbinový filtr, 24.9.2010
chci se zeptat.., uvažuji o využití štěrbinového filtru s mikorotahokovem, ale nevím, jak to správně umístit, filtraci budu mít mimo, vedle jezírka pouze šachtu s čerpadlem, odtud tlačit vodu do venkovního vortexu a pak filtrace, ten štěrbinový... celý příspěvek >
Zakrytí okrajů jezírka, 24.9.2010
chci se zeptat, čím máte vyřešeno oddělení hluboké části od mělké?vypadá to dobře a něco takového bych chtěl také realizovat
Tlak vodárny, 20.8.2010
chci se zeptat, jak lze zvýšit zapínací tlak u vodárny, resp.ve studni čerpadlo a tlak.spínač na expanzce má rozpětí 2-3.5 atm. Problém je ten, že když zapnu závlahu trysky vyjedou, ale postupně klesá tlak a až jsem na 2atm, tak zapne čerpadlo a... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 8.8.2010
myslím, že dobrý nápad s tou průchodkou... ještě se zeptám, tu kaučukovou folii, máte lepenou na místě, nebo v celku?..,je složité položit svepomocí?...
Výsadba rostlin, 6.8.2010
POkud ted buduje koupací jezírko cca 100 m2,do kdý se dý vysazovat rostliny a zda to má ještě před zimou cenu?.. nebo to už nechat a čistící rostlinky sázet až na jaře?
Závlaha při založení, 5.8.2010
Máme nově založený trávník cca 150 m2 se závlahou, chci se zeptat, jak často a dlouho pouštět jednotlivé sekce než to vyklíčí? stačí ráno a večer po cca 10 min?
Gazon, 3.8.2010
jsem před rozhodnutím, jaký druh trávy použít? Gazon-nebo Univerzal? jedná se o cca 200m2 plochy -zahrady RD, kde mám malé děti, který je vhodnější a nenáročný na udržbu, prý gazon je lepší, ale zase se seče nižší a nedostane pokouřit od... celý příspěvek >
Tlak pro závlahu, 2.8.2010
mám to napojeno na vodárnu, vodu ze studny, v studni ponorné čerpadlo jak píšu 80lt/min, dopr. výška 80 m. výkon 1,5kW myslím že by mělo stačit, nebo zkusit zvednout tlak ve vodárně-jde to nějak---?
Tlak pro závlahu, 1.8.2010
tlak 2 atm.je při průtoku... čerpadlo dává 80l/min.s dopr.výškou 80m, výkon 1.5kW, nevím jestli jde třeba nastavit vyšší tlak ve vodárně..,? pokud uzavřu ventil ručně, nechám natlakovat, pak pustím tak trysky vyjedou..,ale pokud to pustím klasicky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika