Příspěvky uživatele - K.KAREL

Tlak pro závlahu, 1.8.2010
zprovoznil jsem závlahu s orig.dílů a dle projektu.. Mám 6 sekcí a na každé osazeno cca 11 postřikovačů typu K-spray, ne tedy rotační.. Problém je v tom kžyž pustím vodo do sekce postřikovače vyjedou asi 3 cm a voda jen tak "čůrá "a tče to kolem... celý příspěvek >
Hnojení živých plotů, 18.7.2010
co doporučíte a jak často hnojit živý plot aby měl dostatek živin, kromě hořké soli?, jedná se o plot s habrů a cypřiše, sázeného loni na podzim, je nějaké kvalitní dlouhodobé hnojivo?
Zakládání noveho trávníku, 1.6.2010
zakládám trávník. tak se jen optám 1/,zda stačí provézt substrát s křem.pískem, srovnat do roviny a určené výšky, nebo ještě na to nasypat přímo prodávaný trávnikový substrát. 2/osivo Gazon -lze to použít i pro zahradu, kde běhají malé děti, nebo... celý příspěvek >
Neviditelný lem, 22.5.2010
zakládáme trávnik a uvažujeme, že použijeme k olemování "plastový neviditelný obrubnik",chci se zeptat, do jaké výšky se dá zemina, myslím jestli obruba trčí nad terén nebo opačně je utopená?...a kolik asi cm?
Roundup a cypřiš, 16.5.2010
Dělalali jsme postřik před založením trávníku Randapem, máme zasazený živý plot cypřišu z lonského podzimu a od plotu jsme stříkali cca 0.5 m. Minulý týden začal cypřiš reznout skoro každý, tak v polovině keře... Je možné že by to způsobil Randap,... celý příspěvek >
Čerpadlo, 3.5.2010
poradte mi velikost čerpadel pro jezírko koupací velikosti cca 100m3. Vedle jezírka chci umístit šachtu s přívodem od guly a skimeru, budou tam i zapojena čerpadla "na sucho". odtud uvažuji tlačit jedním čerpadlem do filtru na povrchu vodu a... celý příspěvek >
Vytvoření roviny, 2.5.2010
Jak se mi podaří vytvoři rovnou plochu trávníku?.. mám plochu cca 100m2,kterou potřebuji srovnat, ze třech stran je drátěný plot, olemováno plastovým obrubníkem pro vytvoření roviny, ale co dál?jak to ideálně srovnám?.. je tam udělaná navážka... celý příspěvek >
Jaké ryby? pstruh x siven x jesen x okoun x jeseter, 22.4.2010
pro M.Hrkal šachta by byla velikosti cca 1/1 /1m, rozpůlená,v jedné polovině by byla čerpadla(na sucho)druhá polovina zaplavená vývodem z guly a skimeru..,šachta by byla horní hranou cca 50 mm nad hladinu aby to nenateklo k čerpadlům, filt umístěný... celý příspěvek >
Folie EPDM, 21.4.2010
Tak mám dilema s folie, klasiku nebo EPDM, odborníci někteří preferují, jednu někdo drohou, nevím,jak si vybrat.. Nejde mi ted o cenu, ale užitnou vlastnost... Klasika se svaří v jámě, je přý pohledově lepší a líp se čistí, EPDM je zase jeden kus... celý příspěvek >
Jaké ryby? pstruh x siven x jesen x okoun x jeseter, 10.4.2010
pro M.HRKAL uvažoval jsem tak, že bych měl vedle jezírka šachtu -tam vývod z dnove guly a skimeru, přes šoupata a odtud tlačil čerpadlem do venkovní filtrace-z tama samospádem do drenáže v jezírku.. V šachtě by bylo čerpadlo pro filtr -to by jelo... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 8.4.2010
pěkný video, opravdu jsem také myslel, že se to točí rychleji. chci se zeptat, co to máte nasunuto na středové trubce?jak to tam drží a plave na hladině?-to je sítované?
Jaké ryby? pstruh x siven x jesen x okoun x jeseter, 3.4.2010
Pro M.Hrkal 1/mám tedy takovou představu, že by byla šachta vedle jezírka, tam čerpadlo cca 16000/hod, a to by tlačilo do filtrce-pokud použiji vaši BIOTEc 36 a odtud samospádem zpět do jezírka, je to možné?.. 2/proč mi tvrdí že ideál. TRIPOD s... celý příspěvek >
Jaké ryby? pstruh x siven x jesen x okoun x jeseter, 2.4.2010
děkuji.. právě také řeším výstavbu vč.filtrace a nabízejí mi použít filtraci TRIPOD s Vortexem -cena cca 120 tis. a velikost 2x2 m -prostě venkovní obr. bedna... je ten Biotec dostačující a ajk je veliký?.. já budu mít cca 95m3 jezero koupací
Průchodky do sudu, 1.4.2010
A to máte ty sudy zakopané hned vedle jezírka nebo jak? že odčerpáváte vodu z filtrace zpět do jezera..?je to jako gravitační čistička?
Jaké ryby? pstruh x siven x jesen x okoun x jeseter, 1.4.2010
Dobrý den, chci se zeptat, jakou máte filtraci a čerpadla?.. děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika