Příspěvky uživatele - K.KAREL

Kal na dně, 19.6.2012
v koupacím jezírku obdelník.tvaru, velikost 70m3, se mi nějak nedaří odstranit kal ze dna pořád tam něco je..., nebo jsem mooc háklivej a nepodaří se mi mít čistou folii?.. voda je čistá průhledná na dno-hl.1,9m, ale je tam usazenej kal, mám skimer,... celý příspěvek >
Gula vs. skimer, 26.4.2012
nemyslel drenážní hadici, tu ne to vím, že by nejelo.. viděl difuzní z mat.EPDM s dírkamy a současně je i na tom přidělaná druhá hadice s pískem jako zaváží..myslím (aquaozon) Vyzkouším tu na závlahu-kapkovou hadici, nějak zatížím a... celý příspěvek >
Gula vs. skimer, 22.4.2012
při odsávání gulou se mu nějak nezdá tato učinnost.., skimer pracuje asi líp... na dně se mi hromadí nečistoty.. uvažuji, že bych použil difizní potrubí, dírkovanou hadici.-to dal na dno po třech stranách 8+4+8 a do toho tlačil vzduch, je to... celý příspěvek >
Ponorná UV lampa, 5.4.2012
také uvažoval do štěrbináku..ale nevím jak máte velké jezírko.. já cca 70m3 tak nevím jestli bych tam vměstnal dvě 55W zářivky, resp.tělesa celé, nebo dát jen jednu 75W-ale asi na tu velikost málo, jinak je zatím koupací bez ryb, pořízení... celý příspěvek >
Ponorná UV lampa, 5.4.2012
Také jsem myslel, dát to do šachty a nebo šterbiňáku... jen se zeptám co to je za trubici a zářivku?:. většina trubic je průchozích-oboustranně otevřených a i zářivky mají patici na obou stranách
Ponorná UV lampa, 3.4.2012
v jednom nejmenovaném E-shopu.. jsem viděl ponornou UV lampu výkon 55 a 75W, tak mě napadlo, že ceny byl zajímavá, a doporučovali pro použití ponořené v šachtě..,neomezuje to průtok,...así ozáří i ětší množství vody, nevím fungujeto?nebo... celý příspěvek >
Ponorná UV lampa, 30.3.2012
Jaký máte názor na ponornou UV lampu?.. stačí menší výkon, neomezuje průtok... stačí to třeba ponořit do šachty s čerpadly před filtrací, nebo zůstat u klasické Uv lampy připojenou za čerpadlem? 
Gula vs. skimer, 28.3.2012
chci se zeptat, kdy se preferuje odsávání gulou a kdy skimer? mám dodělané jezírko 60m3,čerpadlo 15000lt/hod a gulu, skimer, když otevřu obě šoupě naplno, tak to skimer vůbec neodsává, musím přiškrtit, resp.skoro uzavřít gulu, aby jel... celý příspěvek >
Osázení bahenní zóny, 5.9.2011
Do kdy se dají vysazovat rostliny, má to cenu ještě ted, nebo to nechat na jaro?:.
Folie a strom, 1.7.2011
Uvažujeme zasadit ohledně zastínění stromy 2x vrby převislé k okraji jezírka, jezírko folie EPDM, jak blízko mohu zasadit, aby se nepoškodilo kořeny, nebo to nemá cenu řešit?
Co to je?, 18.6.2011
Takle, přípravě jsme věnovali dost času a práce, ornice byla výškově srovnána, potom snížena o cca 6 cm a doplněna křemičitým pískem, následně promícháno rotavátorem, srovnáno,uvalcováno. Potom jsme dali cca 2cm do roviny travního substrátu a do... celý příspěvek >
Co to je?, 18.6.2011 Obsahuje fotku
posečení se mi objevily v trávě takové trsy tvrdé suché trávy, co to je? zároveň mi trávník kakoby celý sesychá..byl na podzim i na jaře hustý zelený a ted tohle?..pro porovnání s čerstvě vysetým je to veliký rozdíl.,jinak osivo Gazon, sečeno... celý příspěvek >
Suchá tráva, 17.6.2011 Obsahuje fotku
tak jsem to dne posekal, vřetenovkou... a vertikulátorem, drátky vyhrabal, bylo mraky košů suché trávy... Co je příčinou? Jinak hnojeno před měsícem rozhozem - Lovogreen. Trávník byl založen loni a byl hustý, krásně zelený, a ted tohle co s tím?... celý příspěvek >
Kvalita trávniku, 16.6.2011
tak vypadá i můj trávník založený na podzim, kdy byl krásně hustý, zelený.. ted je jak na foto předešlé..,na jaře jsem to vyhrabal, pohnojil,seču vřetenovkou... a zalévám závlahou denně cca 20 min.., také nevím co s tím?.. hnojivo bylo aplikováno... celý příspěvek >
Jak často zavlažovat, 14.6.2011
jak často zavlažuje te trávník závlahou.. mám roční trávník a docela místy suchý..,zalévám závlahou každý druhý den cca 15 min. večer je to málo?.. nebo mám zalévat třeba každý třetí den ráno dýl?.. prý časté zalévání vyplavuje živiny?..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika