Příspěvky uživatele - K.KAREL

Brill alebo Gardena?, 14.6.2011
také jsem přemýšlel, jakou si koupit, zda Brill, nebo Gardena, nakonec mám aku Gardena, jsem spokojenej, kvalita střihu dobrá, nesmí být tráva moc vysoká, pokud je už cca 10 cm, tak to špatně sbírá do koše a AKU dlouho nevydrří.. jinak je uvedeno... celý příspěvek >
Suchá tráva, 12.6.2011
použil jsel dlouhodobé hnojivo Lovogreen, aplikováno letos dvakrát rozhozem.. myslíte změnit zavlažování?
Suchá tráva, 12.6.2011 Obsahuje fotku
na rok starém trávníku, který byl po zimě vyhrabán, se mi objevuje velké množství suché trávy, loni byl krásně celý zelený, ale ted je takový světlejší dost suché trávy. zavlažují závlahou ob den v noci cca 15 min, sečem na výšku 4 cm. je to... celý příspěvek >
Pískování nebo stěrkování betonem, 16.5.2011
no já právě z důvodu pohybu ledu řešil stěny šikmé..., jinak na jedný straně je opěrná zed-tam uvažuji molo a žebřík do vody.. protější strana je vyvšší hl. vody jen cca 1 m, jinak u opěrné zdi 2.2.m neuvažoval jsem moc, že bych lezl ven po... celý příspěvek >
Pískování nebo stěrkování betonem, 15.5.2011 Obsahuje fotku
přikládám ještě jedno foto, pro názornost.. dnešní deštivé..
Pískování nebo stěrkování betonem, 14.5.2011
proč myslíte tvar jezírka?.. koupací část je obdélníková 9x 4m zkosene stěny-vidět na foto. a pobřezní zony... to co je na foto asi uprostřed je hlína se stavby stěny pro molo a šachtu..
Pískování nebo stěrkování betonem, 13.5.2011
Ano, je to konečná fáze kopání, ted jen ručně zarovnat, pak zapískovat, nebo stěrkovat.,
Pískování nebo stěrkování betonem, 13.5.2011 Obsahuje fotku
mám vykopané koup.jezírko skoro obd.tvaru cca 60m3, řeším zda pod folii pouze zapískovat, nebo zvolit dražší variantu a přestěrkovat betonem?...jde o to že to bylo vykopané v ne kvalitním podloží -místy navážka po kdysi neexistující kanalizaci..... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 8.5.2011
chtěl jsem se zeptat, co tam je na tom vstupu ta "Tyčka",nebo co to je plovák?.. udržuje to nějak stálou hladinu vody?..nebo jak to vyřešit, jak u orgilálu?
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 28.4.2011
ta folie je v celku, nebo je slepená z pásů? jak byla cena její?..budete pokládat sám? děkuji
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 27.4.2011
chci se zeptat, jakou jste dělal úpravu povrchu před položení EPDM? pískování, geotex.?.. a netvoří ta folie moc velké faldy když je v kuse a hlavně v koupací části? děkuji K.
Koupací jezírka, 23.4.2011
jakou tam máte filtraci? nebo pouze honíte vodu do drenáže?
Aquaozon, 23.4.2011
Při brouzdání po netu jsem na razil na firmu, která dodává zařízení aquaozon do jezírka. más tím někdo zkušenosti do koupacího, je to přínos?.. napomáhá čistit vodu?
Šoupě 110 mm, 19.4.2011
mám koupené šoupě Waltera 110, chci se zeptat, zda je jedno z které strany se nalepí na přívod, nebo je důležitá jeho orientace?.. a jaký správný postup lepení..
Kdy zavlažovat, 14.4.2011
chci se zeptat, jestli už je vhodná doba na puštění závlahy, nebo ještě vyčkat?.. jsem od OL..slyšel jsem, že
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika