Kanadska boruvka - zasychaní



starling - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (156) - 59.152 (?)
18.6.2011 0:53

To sluneční místo bych chtěl trochu doplnit. Z vlastní zkušenosti se mi osvědčilo sluneční místo s poledním stínem. Ten rozdíl v mohutnosti růstu a nasazení květů je opravdu obrovský :-).

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
starling - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (156) - 59.152 (?), 18.6.2011 0:53

To sluneční místo bych chtěl trochu doplnit. Z vlastní zkušenosti se mi osvědčilo sluneční místo s poledním stínem. Ten rozdíl v mohutnosti růstu a nasazení květů je opravdu obrovský :-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Eva78 - (8) - 39.63 (?), 17.6.2011 23:12

Tak jste měla pravdu. Dopadlo to podle Vašich slov. Borůvka zimu nepřežila. A to ani jedna. Přezimovali jsme jí v nevytápěné místnosti, vlhkosti měla dost, ale v lednu začaly černat jednotlivé větve a zasychat a postupně tak odešly obě..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
brunecova - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (63) - 146.135 (?), 8.7.2010 1:09

Mám také 1 kanadskou borůvku od Starka. Nemám s ní žádné problémy, protože jí mám na zahradě. Kanadská borůvka potřebuje nejméně 45 litrovou nádobu. Při dobré péči se dožívá nejméně 30 let. V stísněných podmínkách dlouho nevydrží, protože potřebuje dostatečný prostor pro kořenový system.  Nepochopila jsem ten kořenový bal. Máte na mysli, že od zasazení neuděla nové kořeny?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika