Příspěvky uživatele - 45.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Travní traktor Partner P 200107HRB, 4.7.2009
Pro pána 15 101,zde jako i v jiných odvětvích zahradní techniky jsou tzv.lidé co nepohrdnou základní technikou a pak fajnšmekří co tuto techniku odsuzují a nedovedou si sekání představit bez elektroniky, tlačítek... Nemám jim to za zlé a ani jsem... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 1.7.2009
Zdravím, ve Vašem případě bych pří další návštěvě v servisu napsal do zakázkového listu vše co traktor nedělá a co požadujete za opravy a seřízení, mnohé servisy dělají jen to, co máte nahlášeno a ostatního si nevšímají a pokud budete mít takto vše... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 1.7.2009
Trochu jste přestřelil ale to nevadí, konkrétně ve Waršavě nový Murray 21hp dvouválec,117cm záběr je za 7490 zlt což je cca 45000kč, záleží kde hledáte, tam kde hledám já je cca 180traktorů v aukci k mání, převážně jeté ale i nové, jinak ty motory si... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 1.7.2009
Zdravím nového majitele JD, jo je to velmi dobrá značka, akorát jsem tam neviděl sběrný koš, jinak když by jste koukl na Polský portál- tam za tu cenu koupíte nový Murray ale jak jsem řekl je to skvělá značka (aspon´co se velké zemědělské techniky... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 30.6.2009
Já sekám svah s převýšením zhruba 3m na 10m délky a to je pohoda bez jakých koliv potíží, ale mám některé částí pozemku které jsou dvojnásobné a tam už musím těžiště dohánět náklonem.a být opatrný ale těch je jen pár m. a hlavně tam nemohu dlouho... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 29.6.2009
Zdá se mi že traktory mají širší rozchod a snad i nižší těžiště takže mě otáčení na svahu docela jde akorát občas musím náklonem zatížít odlehčené kolo když je vlhčeji, možná by jste se divil co šechno se dá s traktorem vyjet, posekat a sjet byt´ to... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 29.6.2009
Všeobecně, samozřejmě že se obyč stroje nemohou se 4x4 srovnávat že logicky vyjedou více s tím naprosto souhlasím ale zase sjezdovku u baráku asi nikdo neseká, příště až busete dělat ukázku tak vemte prkno.vodováhu a metr a udělejte změření s ukázkou... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 28.6.2009
Děkuji za typ, po zhlédnutí musím s úsměvem na tváři říct že můj traktor je hrdina, to co tam ti dva kašpárci předvedli to byl jen cross, nějak mě uteklo to sekání na tom kopečku, při té rychlosti bez které by to asi nevyjelo to nemůže sekat, pokud... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 28.6.2009
Zdravim 3.99 k moji smůle jsem to video neviděl a ted´ jsem ho hledal ale nenašel, pokud o něm víte tak mi to prosím napište kde hledat, jinak asi máme na stroj stejné požadavky, taky nepotřebuji žádné dopln´ky které se tvrdě platí a z toho důvodu... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 28.6.2009
Hezký den všem, souhlasím s předchozím příspěvkem 112250,jen pro tazatelku doplnění že i malé riedry mají sběrné koše a ještě všeobecný poznatek z vl.zkušenosti, zahod´te mýty a strašáky v podobě kopců, určite nebudete sekat za deště a za sucha s... celý příspěvek >
Motohodiny RZT 54, 27.6.2009
Ano je to tak, je dána určitá hranice otáček kterou když budete dodržovat po dobu 1 h tak natočíte 1mth, z vlastní zkušenosti kdy jsem jezdil v zemědělství s traktorem tak při polních pracech kdy motor běžel třeba i několik hodin ve stejných... celý příspěvek >
Čínský křovinořez, 25.6.2009
Ještě maličkost pokud by tazatelům dělalo roznýtování potíže tak další řešení je donést hlavu do opravny obuvy a nechat si tam narazit průchodku na tkaničky KP
Čínský křovinořez, 25.6.2009
Pokud dobře chápu tak tazatelúm vypadávají kovové očka kudy prochází struna ven?Pokud ano (o jiných plíškách co by mohly upadávat nevím) tak bych volil jednoduchou metodu náhrady dutým nýtem dobře rozpertlovaným a mělo by být po starostech, pokud... celý příspěvek >
Čínský křovinořez, 25.6.2009
Zdar pánové, zřejme jsem také majitelem Číny jelikož jsem křovák koupil v prodejně TV Shopu za cca 3000kč, mám ho přez 3 roky, dostává neskutečný záhul -číštění paseky, kolem potoka... atd.s nožem i se strunou a bez jediného problému, počítal jsem s... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 25.6.2009
Zdravím, nevím jaké máte na těchto strojích řemenice když používáte 6ti hran, já mám starší typ Murray a mám na něm klasický český klínák za 150kč, sekám s tím i částečnou nerovnou bažinu kde mi to mockrát i zastavilo motor ale za ty roky žádné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika