Příspěvky uživatele - 45.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Travní traktor Partner P 200107HRB, 10.7.2009
Poradí neporadí, vždy se musíte rozmýšlet dle situace, na rovině naložte kolik vozejk uveze ale na svahu vždy rozlišujte sucho a mokro a vzpomente si na vyhlášku z autoškoly o hmotnosti přípojných vozidel, to by jako základ stačilo, jinak je ještě... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 10.7.2009
Zdravím 6 67 s ještě snad celým JD, bud´te rád za ten dobrý konec, nemohu opravdu nic víc říct nežli že jste nažhavený a málo přemýšlivý týpek, na to že taháte za autem vlek Vás to mohlo napadnout co se stane na mokru(na suchu by tobylo asi jen o... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 8.7.2009
Zdravím nového majitele JD, jsem rád že jste potvrdil moje zkušenosti se sekáním v kopci, pokud máte menší problémy s prudším otáčením tak je to ten stav, kdy jsem psal že pomáhám vykloněním se na odlehčené kolo a pak to jde i zprutka se otočit, nebo... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 8.7.2009
Pro pana HH, nelenil jsem a zašel jsem si pro informaci do HQ o závadách na nekvalitních rámech Partner, za 11 let počet závad 0,pro pana JANI, u Vás stojí oprava převodovky 800 Éček?Tady máte malý seznam kompletnich nových převodovek a jejich cen,... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 7.7.2009
Velikost koše prosím, ale o jaké robustnosti a o jakém extra sekacím ústrojí hovoříte?CHcete říci že se třeba Partner rozlomí v půli?A že má místo sekacích nožů jako mají všechny traktory dřevěné latě?Myslíte že by HQ vzala pod svoji značku tak... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 7.7.2009
To ostatní asi bude v tom že si někdo pořídí traktor za 120000 a seká sním cca 30hod.za sezonu a neuzná že je to zbatečně drahý špás a že by stačil za 40000 s tím že občas sáhne na páku místo na knoflík a nebo se podívá do okýnka koše místo zvukové... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 7.7.2009
Že by jste mi pane HH uvedl ty markantní rozdíly obou traktorů když oba mají stejné motory a stejné převodovky kdežto u VÁMY porovnávaných autech ten rozdíl je ve všem, porovnávejte třeba Fábii se Superbem když už chcete něco porovnávat
Travní traktor Partner P 200107HRB, 7.7.2009
Pane JANI, vy stále uhýbáte, nezpochybnuji Vaši poctivost prodeje a vaši profesionalitu ale já také nejsem laik, pohybuji se v oblasti zemědělství a zahr.techniky 30let a proto vždy říkám na 1.místě rozlišit pro jaký účel budete vybraný stroj(pila,... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 6.7.2009
Pane Janí, vy asi špatně překládáte, psal jsem 5.7.v 9,24h. z čeho se obyčejný traktor skládá a vy to znova popisujete, napište rovnou co je tak drahého na opravu nimo motoru a převodovky která je v celku s doferenciálem, a používají se totožné v... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 5.7.2009
Ještě jsem opoměl dodat že všechny prodejny HQ v unii dávají 2 roky záruku na Patrnery i Husky, možná že SR nebo Vaše firma je vyjímkou, hezký den.
Travní traktor Partner P 200107HRB, 5.7.2009
Tak to už mě Vaše komentáře neudivují, Vaše reakce coby prodejce je adekvátní danému tématuj, pokud 70 arů je pro Vaši představu big problém tak pro mě je to záležitost na slabé dopoledne jelikož mám staříka Murraye 12,5 hp a neprovozuji sekací... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 5.7.2009
Takže trochu rozumné úvahy, pokud se s těmi to stroji živíte tak to vždy pište jako první věc jelikož asi těžko lze poměřovat každodení cca 8 hodinové využítí stroje oproti několika málo hodin využitého stroje pří domácí potřebě za 1 měsíc, pokud... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 4.7.2009
To toho teda opravdu moc neznáte a pokud Vám firemní prodejna Husky připadá neseriozní tak mi prominte mou opovážlivost Vám oponovat, občas se mi zdá že zde mohou své zkušenosti vyjadřovat zbohatlíci a horních 10000 protože vždy je dobré to co oni... celý příspěvek >
Kdo krade vejce, 4.7.2009
Zdravím, nemám ani slepice ani vejce zato už několik let kuny na chalupě a nevím jak je odpudit, chalupa neni moc využívaná a tak tam mají klid a veget, nemá někdo něco vyzkoušeného jako třeba nějaké cizí pachy, chemikálie atd? Díky za cokoliv KP
Travní traktor Partner P 200107HRB, 4.7.2009
Plně se stotožnuji i když Partnera nemám, mám jinou značku ale je to vše velmi podobné
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika