Příspěvky uživatele - 45.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rider nebo trakturek, 8.8.2009
Pokud máte Zetora tak je to naprosto zbytečná investice, za cca 30000kč lze zakoupit nový mulcher nebo rotačku
Podložka pod bazén, 24.7.2009
Pro paní Janu, pokud jsem pochopil správně tak Vám jde o dosypání prostoru mezi bazénem a vykopaným větším kruhem v zemi, pokud Vám jde o estetiku tak to dosypejte ale já osobně to mám cca 6 let také s mezerou (průměr bazénu 4,5m) a o to lépe se mi... celý příspěvek >
Bazény Bestway - životnost, 22.7.2009
Je to jako se vším ostatním, někomu vydrží obyčejná věc léta a jinému ne, to samé platí o drahých a značkových věcech, bazén mám šestou sezonu a krom netěsnícího špuntu je zatím OK, kamarádi mají obdobně dlouho a také bez poškození, akorát tenkrát... celý příspěvek >
Spolehlivý křovinořez, 19.7.2009
Pro pana tazatele, nedělájí li Vám problém finance tak si kupte křovák o kterém uvažujete, zde je těžké si z něčeho vybrat protože každý chválí to co má doma a vždy to bude to nej.Osobně vlastním asi ten nejobyčenější křovák 4roky a z toho 3roky jsem... celý příspěvek >
Sekačka na vysokou trávu, 18.7.2009
Máte li v pořádku palivovou soustavu tak bych to typnul na opětovně vydřené simerinky a to z důvodu pravděpodobně špatných ložisek které už budou mít vůly a tím se poškozují simerinky
Koupání při zapnuté filtraci, 17.7.2009
Koupil jsem pískovou filtraci za 2900kč, otravoval jsem se výměnováním kartuše 6x deně a voda byla stále špinavá, pískovka je ůplně o něčem jiném.
Sekačka na nerovný terén a vysokou trávu, 16.7.2009
Zřejmě jste přehlédl tazatelovu výměru pozemku, už vidím traktoristu jak na 11arech nepořádku seká souvislou vytýčenou plochu bez kamení, možná že by se se tam našel 1ar pro rotačku a třeba s traktorem s předním náhonem, to by bylo otáčeníčko, pánové... celý příspěvek >
Koupání při zapnuté filtraci, 16.7.2009
Prosím pěkně nespoléhejte na žádné fíčka ani na bleskurychlý jistič a při každým kontaktu s vodou v bazénu vypněte proud, kartušová filtrace je dobrá prvních patnáct minut pak už je ucpaná a tudíš nemůže vodu čeřit, pořid´te si pískovou a nemusíte... celý příspěvek >
Rider versus zahradní traktůrek, 13.7.2009
Cena je momentálně 7399zlotych a adresa je pouze internetová zieloneogrody.pl kde vyběhne jedna stránka, dole kliknete na druhou stránku, Vy se soustředíte na název allegro internetový prodej a kliknete, ukáže se Vám stránka s firmama kde budete... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 13.7.2009
Jo jo i mistr tesař se někdy utne, stalo se mi to z lajdáctví a nedbalosti a hlavně že nemám tlakové mazání a tak se na prudkém svahu nechci zdržovat co nejdéle a tak jsem se otáčel moc rychle a bez brzd, stalo se to poprvé a snad i na posled, na ty... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 12.7.2009
Zkuste nejprve jednoduše zajistit onen pohybující se bovden (na jeho konci bývá přichycen takovým púlobloučkem-třmínkem) protože každé nežádoucí chvění čehokoliv spojeného s regulátorem ho může ovlivnit v jeho správné funkci a pokud se to nezmění tak... celý příspěvek >
Sekačka na nerovný terén a vysokou trávu, 12.7.2009
Bylo by potřeba upřesnit, hlavně velikost kamenů protože ty jsou rozhodující, nerovnosti nevadí.Máte li kameny vyčnívající nad povrch více jak 5cm tak rovnou můžete vyloučit rotační sekačky nebot´pár střetů s kameny a můžete přijít i o... celý příspěvek >
Kdo krade vejce, 12.7.2009
Tak to jste mě potěšil, dělají mě naprosto to samé co Vašemu kamarádovi, jelikož mám chalupu 50m od lesa tak si myslím že po odchytu by se tam nastěhovaly jiné ale zkusím vše, díky KP
Travní traktor Partner P 200107HRB, 11.7.2009
Pneumatiky se dají sehnat šípové-používají je motorky 4kolky, cena koše s celou aparaturou na běžné značky stojí okolo 10-12 tis.kč, řízení mám asi zrovna takové, ozubený plechový půlměsíc, tyč s malým kloubkem, zrovna mimulé sekání jsem měl nehodu... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 11.7.2009
Musím konstatovat že po traktůrku už chcete asi moc, žádný stroj s pohonem zadní nápravy nikdy nevyjede do zadu tolik co dopředu, s tou plachtou je vidět že dokážete přemýšlet ale sekání do koše tuto práci zjednodušší, s tím Vaším nerovným terénem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika