Příspěvky uživatele - 45.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Tecumseh, 24.6.2009
Olejem žádnému motoru neublížíte 1:25-30
Kardanové / Kloubové hřídele, 22.6.2009
Zdravím, kardany se občas dají sehnat použité na Bazoši, Aukru,Sbazaru...,zkracovat se dají pouhým uříznutím a nové se dají sehnat třeba na Traktorservis.cz 50-70cm za 38OOkč
Tovární malotraktor na silnici, 20.6.2009
Prosím o vysvětlení jaký rozdíl je mezi domadělem 4kolovým a 2kolovým při škodné události kterou s ním spůsobíte? To si myslíte že když náhodou někdo rozbije auto protože jste ho přehlédl se svojí domácí 2kolkou tak po Vás majitel bude chtít menší... celý příspěvek >
Tovární malotraktor na silnici, 19.6.2009
Ano, to je všechno pravda, jen jsem chtěl upozornit skálopevně přesvědčené majitele s vlastnoručně vyrobenými stroji aby si nemyslely když jim to neznalá úřednice na pojištovně pojistila že si jsou rovni s továrními stroji a tudíž se jim nic nemůže... celý příspěvek >
Tovární malotraktor na silnici, 18.6.2009
Ještě maličkost, pokud uděláte někomu škodu autem které má prošlou TK tak některé pojištovny Vás tu škodu nechají uhradit i když máte zaplacené pov.ruč. KP
Tovární malotraktor na silnici, 18.6.2009
Nikterak Vám nechci brát iluze o pojištovnách a policistech ale nepřeji Vám aby jste se musel setkat s obouma najednou při řešení škody, asi by jste jako vítěz neodešel KP
Tovární malotraktor na silnici, 18.6.2009
Děkuji panu 174166 za tento polopatický a vše vyjasnující příspěvek i pro všechny vinaře co si myslely že i domácí výroba je ve stejné rovině s továrními stroji co se používání veřejných komunikacích týče KP
Jake otacky?, 16.6.2009
Nevím přesně na jakém principu ta elmag.spojka funguje ale u mech spouštění mohu zapnout sekání i na lehce zvýšený volnoběh-pákou se dá spouštět hooodně citlivě takže asi budete muset zkoušet ale na plný plyn by to asi byla prda a brzo by Vám odešly... celý příspěvek >
Tovární malotraktor na silnici, 16.6.2009
To máte naprostou pravdu ale je to tovární výroba a výrobek musí projít schvalovacím řízením pro provoz na poz. komunykacích a má štítek a má i jakýsi doklad s oním povolením pro provoz, pokud si doma něco spíchnete zajimalo by mě co uvedete do... celý příspěvek >
Tovární malotraktor na silnici, 13.6.2009
Vážený pane, možná u Vás u vinohradů jsou policajti s vinaři jedna ruka, mám také 50let a mnoho let jsem jezdil v JZD se vším co mělo kola a doma taktéž s domaděly ale věřte že u nás v SČ nebylo a není radno potkat s těmi to stroji policajta, je... celý příspěvek >
Tovární malotraktor na silnici, 13.6.2009
Pro 26219 není možné zahrnovat do všech těchto kategorií a ani do žádných jiných jaké koliv doma vyrobené stroje a povozy, to co pan Radek uvedl se vztahuje jen na stroje tovární výroby tak aby si to někdo nespletl, jaký koliv domaděl vám žádná... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 13.6.2009
Zdravim pana RADKA, nehodlám zde rozvíjet nějakou nekonečnou debatu co a do jaké kategorie se zařazuje protože jsem se s tímto pojmem opravdu nikde nesetkal a ami jsem se o to nezajímal, je možné že se toto rozdělení uvádí pod nějakou šifrou nebo... celý příspěvek >
Sekačka bez oleje, 12.6.2009
Jakožto občesný oponent pana JS musím ale potvrdit že má pravdu, takové přípravky se přidávají takřka všude kde jsou motory maximálně vytížené a to i preventivně, z vlastní dlouholeté zkušeností s traktory a podobně vím že dodávaly některé zahraniční... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 12.6.2009
Potvrzuji že dodávana pila je tak na 3-4cm kmínky a to je jediná nepravda co se v reklamě uvádí, na 15 cm jen motorovku ale jak již jsem psal dříve na hoby práci je naprosto vyhovující a je to křovinák, né vyžínač jak někdo uváděl, u mě max.... celý příspěvek >
4 X 4 proti malotraktoru, 10.6.2009
Zdar všem, dovovoluji si také přispět, nechci radou ale zkušeností, vlastníme 2 domaděly 4x4 z gaze s vybavením pro polní práce a 1 Ladu Nivu takže ledacos mám vyzkoušené, pokud je tazatel šikovný a pořídí si starší 4x4 ale s redukcí tak polní práce... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika