Příspěvky uživatele - 45.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technika orby, 9.6.2009
Ač jak jsem již psal nemám s těmito ploužky zkušenost, nějak mi uniká Vámi napsaná jednoduchost při načínání orby, ba naopak řekl bych že vracející se drn může působit horší klopení, pokud jednou zajedete do země pluhem tak už je brázda daná a... celý příspěvek >
Technika orby, 9.6.2009
Zdar oráčům, tento postup co popsal MH není nutný a dle mě nic neřešící a v našich krajích ne až tak obviklý, záleží na tom jak dlouho pole po sobě oráte stejným spůsobem(kolik let) už můj děda který oral s koníky říkal pokud není pole na srázu tak... celý příspěvek >
Lištová sekačka Rotax, 7.6.2009
Zdravim, naprostý souhlas, u našeho ROTAXU jsme pouze měnily karburátor a pouzdro v těhlici, jinak je vše originál a mám chut´se zkontaktovat s výrobcem v Rakousku jen tak pro zajímavost co by na to řekl, že maká i po 40 letech bez GO, přeji Vašemu... celý příspěvek >
Technika orby, 7.6.2009
Ano, vy si musíte nastavit takovou hloubku, kterou Vám stroj zvládne, určitě budete lehčeji orat klasické pele nežli několikaletý ouhor a nemyslete si že na kraji pole založíte pluh do země na nastavenou hloubku a tak i zoráte celé pole, jsou situace... celý příspěvek >
Klikova hridel Briggs and stratton, 7.6.2009
Zdravím, kde seženete novou Vám neporadím ale nebojte se odborného narovnání, kamarád před 3 lety utrpěl to samé, nechal si ji narovnat a seká dodnes, stálo ho to 350kč Přeji brzkou opravu KP
Technika orby, 6.6.2009
Ano souhlas s tím že dobře nastavený pluh nepotřebuje moc vodit rukama, ale to nastavení na menší záběr se nedělá zas tak razantně u těchto jednonápraváků aby je to neotáčelo nebo aby s tím obsluha musela zápasit, jinak na první brázdu nemusíte... celý příspěvek >
Technika orby, 6.6.2009
Zdravím, chci jem malou připomínku, sice nevím o jaký typ malotraktoru se jedná -zkušenosti pouze se 4 kolovými ale princip by měl být u pluhů stejný, to znamená že i u tohoto pluhu by měla jít nastavit šířka záběru a to ve smyslu osového nastavení... celý příspěvek >
Lištová sekačka Rotax, 4.6.2009
Startujem ještě po staru namotáním šnůry na kladku rotoru, ta vIbrace na volnoběh je mírná, je to dané asi stavem silentbloků a stářím, ta naše je z r. 1968,olej běžný do 2T motorů a poměr 1ku33 jinak sekat se s ní dá tak prudký kopec že se mi... celý příspěvek >
Lištová sekačka Rotax, 3.6.2009
Zdravim, vlastnime ji již 25let a to už z JZD kde šla z ruky do ruky a stále funguje, co Vas zajimá konkrétně?KP
Co poridit na sekani plochy 1500m, 1.6.2009
Zdravím přikláním se k traktoru z vlastní zkušenosti, nebojte se odrazovaní typu že stroje za 35000 jsou nekvalitní, všechny traktory v teto ceně už jsou vybaveny motory BS a to je velmi kvalitní základ a na Vašich 1500m se o víc nemusíte zajímat. S... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 1.6.2009
Mám jiné zkušenosti, letitý Murray, boční výhoz s turbínou do koše a za sucha bere i tu metrovou trávu na nejpomalejší převod a né na úplně nejnižší polohu strniště, ostrý nůž a opravdu to jde.
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 1.6.2009
Zdravím 7152 tento Váš výrok máte podložen vlastní zkušeností nebo jen z doslechu?Já tu zkušenost osobně mám a tvrdím opak, že se zahradním traktůrkem lze sekat i 1m vysokou tráva samozřejmě logicky přizpůsobenou pojezdovou rychlostí, tou trávou je... celý příspěvek >
300 000 metrů džungle, 30.5.2009
Tak nevím zdali všichni zde zůčastnění i sám tazatel má představu o ploše 300000m2,je to pánové 30 hektarů a to traktor s dobrým mulcherem (myslím tím traktor o výkonu+-100HP) bude likvidovat pokud je to opravdová džungle cca 2-3dny nejméně, takže... celý příspěvek >
Potreboval bych poradit s vyberem trakturku/sekacky, 29.5.2009
Zdravím všechny příznivce sekání, jen malinko si dovoluji nesouhlasit s 9714 o zaplacení značky, ano Honda opravdu je bezesporu značka 1A a HQ rovněž ale v ceně výrobku je také dobře zanesená, už jsem to psal v jiných vláknech vlastním letitý Murray... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 21.5.2009
Na tento terén asi ten křovák využijete naplno, patrně asi budete po každém kosení plochu šlechtit takže tu sekačku opravdu asi až na přezrok, já netušil že pozemek je v takovémto stavu, jinak právě na slušnější pozemek je na vytvoření kvalitního... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika