Příspěvky uživatele - 213.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
náhradní díly na McQulloch, 31.1.2007
Zkuste 545213120, už jsem tam ale delší dobu nevolal.J.S.
Elektrická pila Jonsered, 30.1.2007
Když si přečtete návod na obsluhu asi to bude stačit. Zdůrazním pozor na práci ve vlhku resp. za deště, správné napnutí řetězu a údržbu řezné soupravy, olej když použijete rostlinný preventivně před delší prac. přestávkou propláchněte běžným čistým... celý příspěvek >
Křovinořez 4takt versus 2takt, 29.1.2007
O 2 takt se dokáže postarat člověk, který má normální znalosti s provozem křovinořezu - namazat úhlový převod(což je i u 4 taktu), správnou pohonnou směs a klasická údržba. U 4 taktu je seřízení ventilů vhodnější přenechat odborníkům, motor je... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 28.1.2007
Když se podíváte na zub s omezovákem ze strany bude Vám to jasné. Zub se od omezováku  ke svému  konci snižuje a po určitém zbroušení - tím i snížení by ho omezovák úplně za sebe schoval. Proto je nutný odstup 0,65mm což,... celý příspěvek >
co koupit-stihl 210 x hq 137e, 26.1.2007
Výkon stejný,hmotnost + MS210, otočené řetězové kolo + MS210, přístup k vzduch. filtru + MS210, řetěz 3/8 MS,0,325H, /1,3mm obě, jednopáčkový systém +MS , karter plast obě, z těchto pil bych se klonil k  MS210, možná dostupnost... celý příspěvek >
Dolmar P460, 26.1.2007
Po stránce provedení a kvality je PS 460 stejná jako PS4600 - vyšší hmotnost je díky Al kártrům, které jsem popisoval jinde, ale jsou méně křehké, dále je to jiný válec, který dává výkon 2,2kW, píst je stejný i další díly. V porovnání s H55... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 25.1.2007 Obsahuje fotku
Pro zájemce mohu poskytnout výsledek odborné zkoušky zaměřené na možnost způsobování koroze Metaltecem1. Reakce na ocel a měď - neutrální. Toto jenom pro ničím nepodložené reakce např. obsah chlóru způsobuje korozi atd., já už... celý příspěvek >
elektická pila jakej kabel?, 22.1.2007 Obsahuje fotku
Ja si myslím, že to bylo od zejména lidí, kteří elektrice rozumí vyčerpávající. Asi každý extrém škodí a délka prodlužováku kolem 100 m se při nedodržení parametrů projeví, jak uvedli výše. Kolem 30 m což používám také já taky z udělané prodlužky,... celý příspěvek >
Náhrada za Homelite XL2, 22.1.2007
Jak jsem četl Váš dotaz už jsem měl nachystanou odpověď resp. volbu vhodné pily. Závěr ale trochu vylučuje co požadujete - STIHL má kovové kartery od řady MS 270 což je poloprofi kategorie. V porovnání s Homelitkou -... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.1.2007
Já jsem opravil dost zadřených pil, kde se odstranila  z  válce vrstva pístu, která je měkčí proti nikasilu a když v něm nejsou rýhy, nepoznal byste, že válec prodělal takový zákrok. Dále je to otázka nutnosti výměny pístu. Když je... celý příspěvek >
dotaz na motor z ben. pily, 9.1.2007
Za ty peníze přibližně mám slabší motor resp. pilu, což je nevyhovující. J.S.
Výběr profi křovinořezu, 8.1.2007 Obsahuje fotku
To jsme si nerozuměli. Teď je to jasné. J.S.
Výběr profi křovinořezu, 8.1.2007
Tedy já jsem vycházel, že v testu dlg i kwf je u těch vibrací poznámka 1) kterou, jsem na začátku přehlédl a to je ten překlad (plný plyn bez zatížení a přípustná hraniční hodnota" což je těch 7,5m/s). Předpokládal jsem, že údaje... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 8.1.2007
Toto je mě jasné. že křivka vibrací se mění, ale kde jste vzal hodnoty, že úroveň je jiná než uvádějí testy, tzn. někde vyšší, to jste obešel - uveďte, jak jste zjistil , že hodnoty jsou takové, nebo jiné. Ta poznámka je přeložena:... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 7.1.2007
Co jste uvedl mě nějak nesedí - upozorňujete na max. naměřenou hodnotu vibrací  7,5m/s o.k., ale teď uvádíte, že to není max. hodnota vibrací ,ale je schovaná "někde" mezi. Tím chcete naznačit, že to je ještě víc, nebo máte lepší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika