Příspěvky uživatele - 213.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 31.12.2006
Hlavní rozdíl když pominu cenu je v technice pila H365 je nyní standard mezi lepšími pilami a je to pila určená spíše na kácení a hrubou práci. Motor má otevřený 4 kanál a plný píst. Přesto konstrukčně např. filtr a otočené řetězové kolo je ještě... celý příspěvek >
skleník, 29.12.2006
Bez závad 10 let, skleník od firmy Tobiáš. J.S.
Ake su motorove pily Oleo-Mac? No přece mizerné., 25.12.2006
Spotřeba je nižší, ale výrobce porovnává např. model H455 s pilou H55 a uvádí spotřebu o 20% nižší. H55 má klasické vyplachovací kanály - ne 4 a více kanál a plný píst. Takže zatím pouze v porovnání s produkty stejné značky. Např. zmiňovaný ... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac? No přece mizerné., 25.12.2006
Děkuji podobně vše nej... také Vám, hlavně zdraví a optimismus , no a ten Vám jak čtu nechybí. Uvidíme co se bude dát dělat. OM 947 už jede, tak to třeba dopadně stejně. J.S.  
Ake su motorove pily Oleo-Mac? No přece mizerné., 25.12.2006
Jestli se nepletu to je ta 981? Zkuste nafotit stav pily J.S.
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 25.12.2006
Váš názor je podložen zkušeností s provozem s 2 taktními kosami a křovinořezy, nebo je to spokojenost, že jsem napoprvé koupil kvalitní výrobek a tím jsem si vytvořil měřítko? Je jasné, že trend snižujících se emisí a spotřeby paliva a tím... celý příspěvek >
Sachs Dolmar 100,100s,102, 21.12.2006
Ložiska byla dimenzována na zatížení hobby a celá konstrukce je postavena v kompromisu co nejnižší hmotnost při co nejvyšší životnosti v poměru k výkonu - tento záměr předčil i očekávání tvůrců tohoto modelu. Dokladem je řada... celý příspěvek >
Sachs Dolmar 100,100s,102, 21.12.2006
Tato pila se již nevyrábí a její nástupci jsou na podobném osvědčeném konstrukčním základu. Již jsem to uvedl a nejen já, že tato pila byla používána na nevhodnou těžební činnost a častý provoz i při odvětvování byl nad záměr výrobce t.j. výhradně... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 17.12.2006
Na bazaru.cz je nabídka OM 951 za 1500,- nevím jestli je to aktuální, jak pro Vás, tak z hlediska prodávajícího, ale e-mail jste neuvedl, tak si to třeba přečtete tady. J.S.   
Údržba motorové pily, 17.12.2006
Asi máte na mysli rozpouštědlo pryskyřice, příp. spec. čistící prostředky na čištění nářadí - naleznete je např. u Stihlu. Dají se nahradit i prostředky do domácnosti např. na odstraňování mastnoty, ale je nutno odzkoušet účinnost , než jej... celý příspěvek >
Dolamar-Sachs 100 - volnoběh, 16.12.2006
U starších pil je nutné zkontrolovat a raději vyměnit - těsnící kroužky tzv. gufera - u klikovky. Ložiska jsou téměř nezničitelná, pouze u extrémního přetěžování denním provozem je vhodné je vyměnit také protože větší vůle způsobují kratší... celý příspěvek >
Jaký olej?, 15.12.2006
Nejlépe je nepoužít žádný olej, ale aby to mělo ten správný ekologický smysl, tak nádržku na olej vyprázdnit a vymýt. Olej maže a tím chladí lištu a řetěz a o to se postará voda. Je jasné, že životnost nebude taková, ale je to... celý příspěvek >
kultivátor, 14.12.2006
Já mám pouze kladné zkušenosti, ale používám Vari Honda systém, který jsem chtěl z důvodu variability - orba, sečení, doprava, rotavátor, odhrnování sněhu + odmetání sněhu, vyorávání brambor a související práce, válení, vláčení, hloubení úzkých... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 13.12.2006
Jak jsme řešili délku prodlužovačky, tak v návodu u pily Dolmar ES 2145 je uvedeno max. 30 metrů a odpovídající průřez vodiče. Toto je tam uvedeno s odkazem na bezproblémový provoz. To je jen doplnění co uvádí výrobce do návodu na obsluhu... celý příspěvek >
Olej pro dvoutaktní motory, 10.12.2006
Jestli nemáte pochybnosti, tak jak jsem uvedl JASO FC je kvalitativně i výkonově lepší olej. J.S. 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika