Příspěvky uživatele - 213.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr profi křovinořezu, 7.1.2007
Na této adrese www.kwf-online.de jsou m.j. testy posledních modelů pil  HQ445 a HQ575, MS441 zatím nelze otevřít,  www.dlg-test.de zde jsou křovinořezy i pily přehledněji , ale bez testů posledních modelů (ano... celý příspěvek >
Výběr profi křovinořezu, 7.1.2007
Je to tak, mají tam 1) pozn. 7,5m/s. To jsem nechtěně u těch mnou uvedených - Stihl a Dolmar přehlédl. Hlučnost je v testu 102  v návodu 108. J.S.
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007
Já jsem pouze  opsal testy. J.S. 
dotaz na motor z ben. pily, 6.1.2007
Jaká je pro Vás únosná investice do toho motoru? J.S.
Výběr profi křovinořezu, 6.1.2007 Obsahuje fotku
Dolmar MS4510 - vibrace 1,4/1,1volnoběh a plný výkon 1,6/2,8m/s,spotřeba 453 při max. výkonu a 487gr/kwh při max. kroutícím momentu - spotřeba - průměr 1,3l/h, hlučnost 100dB, výkon 2,3kW, objem motoru 45ccm hmotnost 7,9kg. Stihl FS... celý příspěvek >
dotaz na motor z ben. pily, 6.1.2007
Je otázka zda motor z bazaru - resp. pila se bude dát sehnat ve stavu, aby jste nemusel za chvíli investovat do nákladné opravy. Možná, že se zadaří, ale je to o štěstí. Co tam kolikrát vidím, tak to by měli dávat se zárukou zadarmo... celý příspěvek >
dotaz na motor z ben. pily, 6.1.2007
Nevím co to provedlo, ale mluvím jakoby sám se sebou, ale z jiné adresy??? Ale kde končí můj příspěvek a začíná jiný se dá rozluštit.J.S. 
Výběr elektrické pily, 6.1.2007
Jestli chcete návod na obsluhu, příp další informace napište e-mail J.S.
STIHL MSE 220 CQ je prva liga, 4.1.2007 Obsahuje fotku
V první řadě je z toho cítit sebevědomí, že mám to nejlepší ,( ale taky  nejtěžší a nejdražší )mohu Vám říct, že tohoto jsem se naposlouchal, nejlepší jsou argumenty na druhé straně vah. To jsem tady uvedl xkrát, kdo je... celý příspěvek >
STIHL MSE 220 CQ je prva liga, 4.1.2007
Já bych Vaše argumenty nevyvracel protože je to pravda, ale nutno dodat, že i kdyby MSE 220 vydržela jednou tak dlouho, tak já budu pracovat s profi pilou 2000W a hmotností 4,2kg za cenu kolem 4800 a má taky kovovou skříň. Tzn. že si mohu... celý příspěvek >
Seřízení motorové pily Homelite 3314, 3.1.2007 Obsahuje fotku
Uveďte stáří pily, resp. jestli již něco nařezala a potom se stav zhoršil. Teď mohu spekulovat a podobně, jako v předešlých případech se střílí kolem, někdy je zásah. Může to být - těsnění na klice - gufera, nebo je někde... celý příspěvek >
dotaz na motor z ben. pily, 2.1.2007
4kW je v současné době objem motoru kolem 70ccm. Jestli chcete aby motor měl silný spodek - při rel. nízkých otáčkách velký kroutící moment je to dáno buď  větším zdvihem = rameno páky tzn. u pil 34 příp. 36,37mm - to jsou objemy od... celý příspěvek >
Dolmar-Sachs 100 - volnoběh, 1.1.2007 Obsahuje fotku
Závady jsou podobné, jako ostatních pilách, ale díky přetěžování se buď opakují, nebo projevují po kratší době provozu. Je nutno důsledně zkontrolovat těsnění mezi válcenm a karburátorem a přírubu od zadní rukojeti kontrolovat na dotažení. Stav... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 1.1.2007
Je to tak, každá pila má své přednosti i nedostatky, které se ale musí brát, jako nezměnitelný fakt. Elektřina v lese? Krácení dřeva v blízkosti el. přípoje benzínovou pilou? Řezání ve vlhku? Velká hlučnost a výfukové plyny? Nízký výkon? Omezený... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 31.12.2006 Obsahuje fotku
Ano, ale MS361 je zase slabší a to jak objemově, tak kroutícím momentem a její možnosti sahají do kategorie kolem 75ccm když srovnám parametry konkurence. Kdyby byl výkon nastaven jako u MS361 dělalo by to kolem 3,7kW při 9500 ot. ,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika