Příspěvky uživatele - 213.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 9.3.2007
Já myslel, že něco k pilám a  on překlep? Prosím Vás podívejte se co jsem napsal je to logické. Jestli se přes ten překlep nemůžete dostat p. - jak Vám mám říkat  - jste pořád u jedné značky, nebo byste se jmenoval, jako... celý příspěvek >
Elektrika od Stihlu?, 7.3.2007
Nový model  např. 2135 je v prodeji a je možné si jej prohlédnout pro představu na www.dolmar.de ale to uvádím ,aby jste věděl jak vypadá. Porovnejte a příp. mohu poslat návod na obsuhu je tam toho víc, než na webu. J.S. 
Utahovaci moment, 6.3.2007
Dík, jeden z mála. J.S.
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 28.2.2007
Já jsem nekonstatoval, že se to točí po nějaké době provozu. Asi jste nečetl to hlavní. Mě to zachránilo pilu, kterou jsem řezal 50cm průměry čistým benzínem a vyřezal celou 0,75l nádrž a nic. A viděl jsem pil x , které jely na nejlepší olej,... celý příspěvek >
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 27.2.2007
úctyhodný jsem měl na mysli, at´ je to správně. J.S.
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 27.2.2007
Máte pravdu, ty nedocházející souvislosti jsou v tom, co chcete abych udělal. Já mám testů moc a nejen s motory , ale i se zbraněmi. Ale proč bych to uváděl? Já nejsem prodejce, mě je úplně jedno jestli se prodá 1,10,1000 balení, já je mám proto,... celý příspěvek >
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 27.2.2007
Stihl MS 441 4,1kW kroutící moment ?, Husqvarna H575XP 4 kW kroutící moment 4,1Nm, Dolmar PS7900 4,6kW kroutící moment 5,2kW - spíš bych sem dal PS7300 - 4,2kW a 4,9nM. Takže úchvatný  je asi velký :))) J.S.
Utahovaci moment, 26.2.2007
Tady je montážní katalog na GCV 190: www.fis.com.pl/uploads/download/honda/Hondagcv190.pdf , třeba to pomůže, nevím jestli jej máte, je to v podstatě stejné s GCV 160. J.S.
Utahovaci moment, 26.2.2007
To je správná připomínka. Aniž si to uvědomuji, vycházím při hledání problému automaticky z toho, že před opravou - výměnou klikovky bylo vše zkontrolováno a člověk již hledá chybu jinde. Výměna klikovky je jistě z důvodu, že dostala... celý příspěvek >
Utahovaci moment, 26.2.2007
Opravdu rád bych poradil, ale zřejmě došlo k chybě při montáži. Pokud se zvuk mění dle otáček, tak může něco?? chytat o něco :)). Ale musel bych to slyšet. Dal jste objímku ojnice zpátky, jak má být - značky?Píst dle značky -... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 26.2.2007
Výsledky testů jsem odesílal snad 100 zájemcům nepočítám to. Je to o jejich zájmu a ne vnucování. Navíc bych si nedovolil udělat podraz byť na 1 člověka , to není můj styl. S pilama to je stejné, napřed vlastní zkouška a potom... celý příspěvek >
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 26.2.2007
Adresu mám, odpovím dle časových možností. J.S.
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 25.2.2007
Abych byl upřímný, tak nikomu nechci zavírat ústa. Právě naopak si rád přečtu a poučím se názory jiných i zkušenostmi, které mají. Když Vám někdo prohlašuje nesmysly, které jsou založeny, že někde něco přečetl (koroze a leptání PVC dílů... celý příspěvek >
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 24.2.2007
Uveďte e-mail a pošlu Vám pily rozkreslené. Při Vašich zkušenostech je to jednodušší. Řetězové kolo je u všech typů stejné otočené pro jednoduchou montáž řetězu a vlastní výměnu prstýnku - řetěžky. J.S.
křovinořez, 22.2.2007
Bubnová sekačka má 3 ocelové nože, volně otočné, takže sečou tehdy, až se odstředivou silou nejvíce vysunou. Toto má výhodu, že při nárazu na pevnou překážku není nebezpečí ulomení nože, nebo jeho držáku. Slabší nálety to zvládá hravě, silnější... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika