Příspěvky uživatele - 213.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
křovinořez, 22.2.2007
Mohu 100% potvrdit předchozí příspěvek, podle toho co vidím kolem sebe. Používáme bubnovku a klasickou sekačku. Na větší plochy jednoznačně vhodnější po všech stránkách od spotřeby, časové náročnosti až  po zatížení obsluhy. Jediná... celý příspěvek >
Utahovaci moment, 21.2.2007
Já mám technickou literaturu k GXV 120 a GXV 160(5,5PS). Podle ní jsem postupoval při dotažení šroubů u GCV 160(5,5PS). U  děleného spodního ojničního oka je dotažení šroubů 10 -14 Nm. J.S.
co koupit-stihl 210 x hq 137e, 18.2.2007
To je normální, každý prodejce se snaží prodat. Možná byste koupil hned u toho prvního, kdyby ve Vás vzbudil důvěru. Lištu s kluzným vrcholem koupíte u některých malých hobby pil, nebo je naopak u profi, kde je ale konstrukce někde jinde. To co... celý příspěvek >
Vari Jikov DSK 317, 17.2.2007
Ano, ventilový rozvod OHV a OHC. GXV OHV je díky tomu profi. Jsou tam sice nějaké díly "navíc" díky uložení vačkové hřídele ve skříni motoru a potom přes zdvíhátka jsou řízeny ventily, ale ozubená soukolí jsou více... celý příspěvek >
Vari Jikov DSK 317, 17.2.2007
Dík za rady, motoru si fakt vážím, protože jede super, proto měním olej -0,65l i když by ještě vydržel, ale když jsem měl jiný motor rozdělaný a viděl tu černotu, když to napíšu pěkně, tak to není můj přístup. Mám výhodu v tom, že tyto... celý příspěvek >
Vari Jikov DSK 317, 17.2.2007
S tím R jsem se uklepl, samo 1,2,P=3 , R zpátečka 0 neutrál. Mazání jsem měl na mysli ne pořád, ale dle používání. Dvojmontáž v orbě nedělá problém, jak jsem uvedl délka pozemku není taková, že se musím točit, tím je výhodnější couvat a potom dám jen... celý příspěvek >
Vari Jikov DSK 317, 16.2.2007
Já používám Vari asi od r. 1996, kdy již byl osazen GXV 160. Můžete lépe popsat táhne na jednu stranu. Protože je to při jízdě z vlekem nebo při orbě. Mě to dělalo od nového, že to táhlo k jedné straně když jsem jel na R tedy nejvyšší rychlost.... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 16.2.2007
Ten rádius si upravíte pomocí srovnávacího kamene na jakémkoliv kotouči. Alespoň pro vlastní potřebu nejlevnější a nejjednodušší řešení. J.S.
Bruska na řetěz, 15.2.2007
Vypadá jako brusný, alemá v sobě částice, které brusný obrušují. Dostal jsem jich několik od známého. Broušení zejména u nového řetězu je vhodnější slabším kotoučem, aby se dostal mezi omezovák a přední hranu zubu. J.S.
Bruska na řetěz, 11.2.2007
Ano, to jsem myslel, nový kotouč má tuto hranu ve tvaru komolého jehlanu. J.S.
Bruska na řetěz, 10.2.2007
To zakulacení se dělá srovnávacím kamenem po určité době u každé brusky. Plast je barvy šedostříbrné, tak to klame.J.S. 
Bruska na řetěz, 10.2.2007
Já se zaměřím na POR 250.  Kdybych se rozhodoval znovu, tak bych neměl co řešit. Už to ani nepočítám, po asi 70 broušeních jsem přestal, protože z pohledu návratnosti investice je to jasné. Tato bruska má, jak bylo již uvedeno pohon přes... celý příspěvek >
snížení hluku tlumiče výfuku u sekaček, 9.2.2007
Já bych nedoporučoval zasahovat do výfuku, pokud není poškozen a nedá se koupit, nebo je cena příliš velká. Každý motor je nastaven na určité sací a výfukové odpory. Při těchto nastaveních je udávaný výkon i spotřeba dosahována. Asi by nám tady dali... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 9.2.2007
Zkuste se podívat http://www.simek-profi.cz/katalogy/CZ_Profiprogram_06_A4.pdf nebo http://www.dolmar.de/dolmarde/site/managed/html/kategorie/1000/Kettenschaerfgeraete,,... celý příspěvek >
kultivátor, 5.2.2007
Omlouvám se za opožděnou odpověď, ale nějak mi to uniklo. Já jsem to vyřešil tak, že jsem z převodovky co je na rotavátor sundal hřídel s rotačními noži a na krátkou hřídel orig. rotavátorovou jsem přidělal(přivařil na čtverec bez nožů)... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika