Příspěvky uživatele - 180.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
Dobrý den. Tak mučenka je liána, tam to popínání bude snadné, protože to udělá sama rostlina. Okurka se sama nepne ani náhodou. Já ji furt omotávám. Ale příští rok to už takto na síti pěstovat nebudu, protože jich nehodlám pěstovat tolik jako v omto... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
Dobrý den. Kdepak, to nemám jen pro sebe. Jak už jsem napsal, já mám hodně dětí a když něco ještě zbyde, tak to prostě rozdám. Mě totiž baví hlavně to pěstování, jsem zahradník. Zavlažuji normálně hadicí, i když je jasné, že zrovna ty nakladačky by... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
Zdravím pane doktore. Já mám hodně dětí, takže to není žádný problém. Loni jsem měl takový asi? úspěch, že mě snacha požádala o 50 sklenic na letošní rok. Teď tady byli a odvezli si plnou tu vysokou přepravku. Odbyt není žádný problém, ale jinak... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012 Obsahuje fotku
A ještě jen snímek.
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012 Obsahuje fotku
Pro ty, které to zajímá. Konstrukce na nakladačky. Stanislaw
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012 Obsahuje fotku
Aha, díky. Tak já to zkusím. Stanislaw
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
Dobrý den. Síť jsem koupil v jednom velkoobchodu, kde kupuji i potřeby pro zahradníky. Ale je k dostání normálně na webu. Je to plast a velmi pevný. Rozměr 1,8 x 10 metrů. Na délku 50 metrů jsem zatloukl 10 frézovaných kůlů dlouhé 2 metry a vrchem je... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 17.7.2012
Letos pěstuji 200 sazenic okurek vedených na síti. Samotná výsadba je dlouhá 50 metrů, použil jsem netkanou textilii a sazenice jsou v jedné řadě 30cm od sebe. Odrůdy Viola a Regina. Výsadba je dnes vysoká na síti skoro jako dospělý muž. Je to fakt... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 17.7.2012
Dobrý den. Jaká je trvanlivost netuším. Zkuste se na to zeptat výrobce. Poštovné jsem neřešil, já jsem ten macerát prostě chtěl a nikde blízko se nedal koupit. Ale je fakt, že jsem objednával 5 kusů, ne jen jeden.  Stanislaw
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 17.7.2012
Letos prvně zkouším ten macerát a jsem nadšený. nechal jsem si ho poslat poštou. Dle mého to nemá chybu. Už mám naloženo víc jak 160 sklenic a ještě to nekončí. Stanislaw
Pórek, velikost sazeniček, 9.7.2012
Dobrý den. Je to zcela v pohodě, normálně vysaďte. Na webu You... je krásné video, jak v Holandsku sází na velkých plochách pórek právě tohoto průměru. Stanislaw
Netkaná textilie nepropouští vodu, 9.7.2012
Dobrý den. Napíšu jen svoji zkušenost. Můj pozemek je ale na naprosté rovině. V letošním roce jsem se rozhodl pěstovat nakladačky na černé netkané textilii a tento Vámi popisovaný jev jsem při prvních zálivkách po výsadbě rostlin také pozoroval. V... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní rané, 8.7.2012
Dobrý den. Měl jsem možnost osobně poznat šlechtitele obou rajčatových odrůd. Teda, pokud si na to dobře vzpomínám. Obě Stupická vyšlechtil pan Homola, byl jsem u něj kdysi doma a Start dle mého vyšlechtil ing. Zavadil ve Smržicích.  Mám to sice... celý příspěvek >
Vymývaní postřikovače, 2.7.2012
Dobrý den. Jen za sebe napíšu, že po herbicidu bych určitě vymýval, neboť asi nejznámější herbicid je agresivní na kovové součástky postřikovačů, včetně barevných kovů. I v malém postřikovači je pružinka. Stanislaw
Vymývaní postřikovače, 2.7.2012
Dobrý den. Postřikovač o obsahu 2 litry bych vyplachoval tak, že po vystříkání herbicidu bych ho naplnil tak do poloviny vodou, důkladně protřepal a vylil, nikoli vystříkal. Naplnil znovu, znovu protřepal a tentokrát už bych stříkal tryskou. A potom... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika