Příspěvky uživatele - 180.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to choroba?, 2.9.2012
Dobrý den. Řekl bych, že je to nějaká terčovka, asi bublinatá. Patří to mezi lišejníky. Osobně bych to vůbec neřešil, ať si tam klidně roste, nijak neškodí. Stanislaw
Poradíte prosí s názvem květiny - má cibulky, 2.9.2012
Dobrý den. Toto je Eucharis grandiflora, čili líbenka velkokvětá.  Nádherná květina. Ať se daří. Stanislaw
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 1.9.2012 Obsahuje fotku
Venkovní Zantendeschia rehmanii a elliottiana (kaly) jen tak pro moji radost. Stanislaw
Druh thuje, 31.8.2012
Dobrý den. Thuja occidentalis "Rosenthalii" skutečně existuje. Přiznám se ale, že jsem ji v nabídce našich školek neviděl. Ale je možné, že už se to změnilo. Stanislaw
Manželka poničila napoprvé sekačku, 18.8.2012
Dobrý den. Možná se pletu, ale dle mého to nýtování je nějaký dřívější pokus o opravu toho prasklého. Viděl jsem spousty sekaček, ale žádná určitě nebyla nějak nýtovaná. Něco mi říká, že manželka za to nemůže, někdo se jen rád zbavil takto... celý příspěvek >
Majoránka, 14.8.2012
Majoránka je vytrvalá, na zimu se ale musí schovat do místnosti a spíš rosit než zalévat aby neuhnily kořeny.  Vláďa    vlada.vytasek@centrum.cz
Okurkové rozjímání, 6.8.2012
Zdravím pane doktore. Určitě s Vámi nechci bojovat o to, kdo má jaké nakladačky, ale rád bych ty Vaše ochutnal, abych mohl nabídnout ty moje. Když se ale řeknou nakladačky, tak furt vidím pana Marvana a slyším tu jeho větu:" No, ta bába tam dala... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 5.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Pro 156.239. Trochu jste mě pobavil. Já ten pařez měřil, protože na to kácení jsem vypracovával odbornou zprávu. Jako dřevorubec jsem se živil před více než 40. lety, protože jsem původně vyučený lesař. Mám 59 roků, řezal jsem třeba s... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 5.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Ani já nečekám zázraky od levné čínské pily. Nicméně, jednu už nějaký ten pátek vlastním a to co vidíte, je její poslední akce. Strom lípa, na pařezu který vidíte tak 110cm, a následně nakrácená na palivo asi do krbu.  Pila leží... celý příspěvek >
Je na fotce kontryhel?, 2.8.2012
Určitě je to sléz přehlížený  (Malva neglecta)    Richard
Pozná někdo prosím co to je?, 27.7.2012
Dobrý den pane kolego. Opravdu není to moc. Viděl jsem listy u letorostu Pawlovnie, které hravě tuto velikost dosahovaly. Nevěřícně jsem na to zíral. Bylo to na Jižní Moravě na dvoře jednoho vinaře. Samotný letorost byl vysoký přes dva metry, ale ty... celý příspěvek >
Borovice, počet jehlic ve svazku, 23.7.2012
Dobrý den. Tak v tomto případě je to Pinus jeffreyi. Ta má tyto velké šišky. Mám doma taky pár kousků. Stanislaw
Borovice, počet jehlic ve svazku, 22.7.2012
Mohla by to být u nás Pinus ponderosa, nebo Pinus jeffreyi či Pinus rigida. Toto odhaduji na tu první uvedenou, protože se mi zdá, že v některém svazku jsou jehlice jen dvě, což Pinus ponderosa mívá. Stanislaw
Zahadna rastlinka?, 22.7.2012
Dobrý den. Je to houba Květnatec Archerův. Údajně byl do Evropy zavlečen v nějakém dřevě z Austrálie.
Kaput - priprava pro travnik, 19.7.2012
Dobrý den. Trochu se přidám. Týden je nedostatečná doba na zabrání tohoto přípravku, je třeba vyčkat. Za sebe napíšu, že výraz "chcípat" je opravdu hodně úděsný. Pokud to postříkané celé znovu překopete a zkultivujete, čímž asi máte na mysli urovnání... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika