Příspěvky uživatele - 180.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Máta - hodně silná?, 5.5.2012
Mentolová máta je máta peprná, která voní ze všech mát nejsilněji. Je dobrá jako jednorázové spasmolytikum při bolestech břicha, není však vhodná pro dlouhodobé používání navíc něktří lidé mohou mít na mátu peprnou alergii. Lépe je používat mátu... celý příspěvek >
Řetízková mulčovací hlava na křovinořez Brogio, 4.5.2012
nikdo nic? na internetu jsem objevil i 3 zubý. na obrázku je vidět, na které straně je broušený. lze teda nasadit jen zahnutým dolů (opačně, než je na obrázku), ale to mi potom zahnuté konce brousí o zem. chtěl bych to vyzkoušet obráceně, ale to... celý příspěvek >
Řetízková mulčovací hlava na křovinořez Brogio, 3.5.2012 Obsahuje fotku
mate zkušenost s mulčovacím nožem z obrázku?  jak se na křovinořez nasazuje? zahnutým nahoru, nebo dolu? kopil jsem ho, je nabroušený jen na jedné straně a můžu logicky nasadit jen s koncema dolů. přijde mi to divný. možná se můj křovák (solo)... celý příspěvek >
Vari - Jikov, 28.4.2012
Dobrý den... vzal jsem si od strýce celou sestavu vari..ale zlobí mě motor..ještě před nastartováním jsem vyměnil benzín, hadičky a ten filtr na benzín... ale jak to zkouším sebe víc tak nechce nastartovat..svíčka háže... mohl by mi někdo pomoct??... celý příspěvek >
Oskeruse, 24.4.2012
Dobrý den, pokud to místo nepotřebujete pro nějaký jiný stromek, nechte ten stromek tak jak je a je možné, že Vám obrazí z místa kořenového krčku. Oskeruší mám celkem dost a teď na jaře obráží každý můj stromek. Dokonce ty nové výmladky vyřezávám. No... celý příspěvek >
Buksus nebo tuje?, 16.4.2012
Ten Váš jalovec ale rozvalí první mokrý sníh. Jako solitera super, tam ho před zimou stáhnete provázkem, ale v živém plotu? Chamaecyparis by šel, jen je nutné vybrat spolehlivě obrážející kultivar, což také není snadné. Živý plot z cesmíny mají možná... celý příspěvek >
Buksus nebo tuje?, 16.4.2012
Rozhodně Vás nechci zrazovat, to ani náhodou. Ale třeba po letošní zimě bude asi zmrzlá až k zemi. A dvě předcházející zimy rovněž. Výhoda je, že poměrně dobře obráží.  Stanislaw
Buksus nebo tuje?, 16.4.2012
Dobrý den pane Michale. Do ptačího zobu budete muset poměrně pravidelně chytat, abyste ho udržel v nějakém žádáném tvaru a nezabíral Vám mraky místa. A zkuste mi prosím napsat, který druh jalovce je tak moc vhodný na takový živý plot. Kromě Juniperus... celý příspěvek >
Buksus nebo tuje?, 16.4.2012
Dobrý den. Tady je odpověď poměrně snadná. Paní sama zadala, mezi čím se rozhoduje. Je jasné, že tady je dobré upřednostnit túje, protože rostou rychleji, což zase požaduje. Jestli se Vám túje líbí nebo ne, to není až tak důležité. No a zkuste mi... celý příspěvek >
Pravokořenná, 14.4.2012
Dobrý den. Pravokořená nemusí být jen z řízku, ale třeba i množená tkáňovou kulturou. No a ta druhá je očkovaná na vhodnou podnož, což poznáte poměrně snadno. Pokud je to keř, tak ta ušlechtilá část vyrůstá z podnože trochu bokem a pokud je to... celý příspěvek >
Zkušenosti s lignohumátem, 4.4.2012
Dobrý den. Pro Michala K. Jen maličkou poznámu. Kompost určitě nemáte zadarmo. Kdybyste finančně vyjádřil Vaše veškeré úsilí a čas který se věnujete tvorbě kompostu, tak jistě dojdete k tomu, že jedna lahvinka lignohumátu je mnohem levnější než... celý příspěvek >
Copak mi to roste?, 1.4.2012
Jako zajímavost jen uvedu, že ten plod je jedlý.
Přehled selektivních herbicidů a výpočty nákladů, 25.3.2012
Dobrý den. Čím vším možným je zamořena naše zem? Děkuji za seriózní odpověď. Stanislaw
Husqvarna 395 XP - plagiát, 18.3.2012
jaký má prosím vás činská 395xp papírový obsah a výkon? nikde na netu jsem to nenašel. je možné, že se jedná o kopiji činské BM5200? dnes jsem činskou 395xp našel v garáži na chalupě, netuším, kdo a kdy ji koupil. zkoušel jsem ju nastartovat, chytla.... celý příspěvek >
Neznámý stromek - dotaz, 18.3.2012
Dobrý den pane Pavle. Je to kapánek hlavolam a tak to berte prosím trochu s rezervou, ale domnívám se, že se jedná o letorost Arálie.  A to sice Aralia elata, nebo Aralia chinensis, nebo i nějaká jiná? Tak ať Vám roste. Stanislaw
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika