Příspěvky uživatele - 54.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění vrstvy listí ze zahrady po zimě, 13.12.2016
K tomu zametači (prodejci to zovou zametadlo) Na FLORII se má paní na první pohled zbláznila do podobného poněkud lépe vypadícího harapáku, jen co ho uviděla. Oni to tam demonstrovali na sběru všeho nemožného smetí (hlavně plechovek od koly).... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 10.12.2016
Petr z H. No, mně řekli že zaplatím 20litrů pokuty. Já na to, že je obětuji. A oni kontrovali, že zaplatím a stavbu odstraním!!!
Kompost - přehazování, 10.12.2016
My máme 3 kóje: na jaře vyvezu pravou krajní a přehodím do ní kompost ze střední kóje. Do té přehodím z levé krajní to co jsem tam ukládal letos a tu levou, největší (asi 4m3) pak plním. Se "surovinou" nemám problém (spíše s "odbytem" kompostu) - v... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 10.12.2016
Pane Sechovec, není-li žalobce, není ani soudce... Domnívám se ale, že ke stavbě plotu bude jakási schvalovačka či aspoń ohláška zapotřebí. Nevím to jistě..., já řešil oplocení v extravilánu, ale v AKTIVNÍ záplavové zóně. Nakonec jsem se přes... celý příspěvek >
Hodnota pouzitych trakturku, 24.11.2016
Dobrý den Nevím, jak rychle traktůrky hodnotu ztrácejí, ale já ten svůj koupený po repasi za 16.000,- když se mu po záruce podívala ojnice jak je venku, zhodnotil novým motorem za 27.000,- Tráva, mrcha, růst nepřestala a než motorek z Ameriky... celý příspěvek >
Toptaste, 17.11.2016
Tady je vlákno Na doporučení jsem vysadil i pár stromků Stanley... Toptaste začaly rodit 2. rokem po výsadbě.
Škodná v zahradě - srnec, daněk, 2.11.2016
Zakázaný plot v CHKO A nezkoušel jste vysadit na hranici vinohrad (nebo chmelnici)?
Rýč fiskars, 27.10.2016
Váhu rýče neřeřím, ale asi by bylo lze lehce spočítati promarněný výkon, či zbytečně vynaloženou práci při rytí,  že Mám dva rýče... postavil jsem s nimi dva RD, několik garáží, pár drobných staveb, asi kilometr oplocení, sázení stromků a... celý příspěvek >
Invázne lienky?, 16.10.2016
No, já nevím... Jmenujte pár věcí (kromě Cyrila a Metůda) které přišly z východu a byly k něčemu dobré
Strupovitost listů u hrušky, 16.10.2016
Stran rzi hruškové děkuji za rady. Dnes jsem prošel všechny stromky (1rok a 1/2 roku po výsadbě) a až na pár výjimek byly všechny napadené. Takže jsem sklidi listí (sousedi si asi mysleli, že jsem na palici) a budu střkat; stejně se chystám na... celý příspěvek >
Rucla, 12.10.2016
No, mírně řečeno jste to výše, Petře z Pardubic, napsal poněkud nešťastně, ba přímo blbě! Asi je zbytečné to okecávat
Japonsky topol, 10.10.2016
Ano, japonský topol je zemědělská plodina. Průser byl, když mi na Stavebním řekli, že chci vysadit les!!! a ten má ochranné pásmo 50m. Teprve Živ. prostředí je vyvedlo z omylu. Na živý plot to vhodné asi moc nebude, protože podmínkou ze Životního... celý příspěvek >
Dotaz - japonské topoly, 10.10.2016
Jak velký kořenový systém? No, mám pár zkušebních vzorků... Kořeny jdou do hloubky, ale jsou i dost málo pod povrchem - u starších stromů je "hobluju"sekačkou a nové rostliny vyrašily cca 5m od mateční rostliny
Strupovitost listů u hrušky, 2.10.2016 Obsahuje fotku
Asi se nejedná o strupovitost, ale nechci zakládat nové vlákno Mám vysazeno asi 30 hrušní... I pár historických a mezi nimi 1KOZAČKU (má úúúžasný habitus, vypadá to na pyramidální) a jedinná kozačka měla na několika listech cosi, co vypadá jako... celý příspěvek >
Stavba "obecní" sušárny, 29.9.2016
V našem okresním městě měli ZAHRÁDKÁŘI "kolotoč" na sušení ovoce a už je tomu drahně let, co ho pro nevyužitelnost vyhodili... Já letos rozpohyboval sušárnu na dřevo. Je na 300kg ale má ještě 1/3 rezervu. Postavil jsem ji především že na hrušky,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika