Příspěvky uživatele - 54.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 21.7.2017
No, já bych pana 138.210 doplnil o italské rčení; je možná poněkud OT, ale je to ověřeno: Nejpraktičtější je lichý počet společníků. Tři jsou moc! Děkuji za v diskuzi zmiňované kopřivy... Vím, že na hranici není možno bez souhlasu souseda... celý příspěvek >
Broskyňa - ako a kedy urobiť rez, 12.7.2017
O kotlové koruně ani zmínka...
Roundup, 11.7.2017
My máme s paní stejné školy... Zatímco mně se "chemie" neekluje, tak ta moje čistí spáry v dlažbě dvoustovkou hřebíkem, či v poslední době líce kolem domu s varnou konvicí. Nutno konstatovat, že obojí funguje...
Slivoně 2017, 7.7.2017
U nás (200m n. m. 70 stromků, 9 odrůd) se urodilo pouze a jen pouze na HANITĚ. Jinak ani ň!!!
Obaleč východní a makadlovka broskvoňová, 5.6.2017
Oh přírodo! Oh, jaký já býval vždy dobře naladěný a do růžova vyspaný pohodář... Jedinou mou starostí bylo stromy prostříhat, pošplíchat mědí a později posbírat úrodu. No, to bylo ale před tím, než jsem začal docházet na toto fóóórum...
Uschlé sazenice révy, 21.5.2017
No, pokud by byly letos vysazené (já vysazoval koncem dubna a další várku 1. týden v květnu) a  ŘÁDNĚ PŘIHRNUTÉ, tak jak může pán vědět, že jsou kaput? (odhrnovat budu až v červnu).    Vím ale, že vinaři na jižní Moravě letos... celý příspěvek >
Prebierka plodov broskyn, 17.5.2017
"Protrhávají se ve velikosti vlašského ořechu." Týýý brďo... Takže necháváte cosi narůstat a kynout, abyste to posléze vyhodili na hnůj  Ale třeba jsou u vás vlašáky ploviční než u nás...
Usychání větviček u švestky, 7.5.2017
A může se cosi podobného vyskytovat i na ořešácích? Proč se ptám: vloni mi pomrzly meruňky i ořešáky. Letos jsem na meruních ostříhal zvadlé větvičky (monilie?) a konstatoval, že na jiném pozemku kde rostou třetím rokem ořešáky, jsou taky zavadlé... celý příspěvek >
Letokruhy na prknech pro terasu, 25.4.2017
Tesaři u řeziva rozlišují PRAVOU (pohledovou) stranu - je blíže ke dřeni - obr. B. U pravé strany prkna v případě tangenciálního řezu (dál od středu kmene) vrstvy letokruhů tzv. "vybíhají" a případná voda má menší tendenci vsakováni do dřeva. Pravá... celý příspěvek >
Je ten kompost správně vyrobený?, 17.4.2017
Také mám tři buňky (krásně hezky česky řečeno  První box je větší, protože mě soused-arcibiskup zásobuje (nejen) listím ze 40 metrových stromů nakoněných ze dvou stran přes hraniční zeď... "Vůně" nás neobtěžuje (50m od domu) a osívání neřeším:... celý příspěvek >
Co přivézt z Itálie?, 6.4.2017
Plnokvětou vistárii; prodávají je na běžné metry
Doba postřiku proti pilatce, 4.4.2017
Kdy stříkat? Já stříkám když "sněží", tedy když opadávájí (nebo krátce po opadu) okvětní lístky a pod stromky je bílo. No, mohu si tedy dovolit kacířkou otázku: Co je to pilatka? (ale mám mladé stromky a loni jsem postřikoval poprvé)
Novy travnik, 6.3.2017
ad 5. travní semeno se po výsevu nezavlažuje
Čo s pálenkou nižšej kvality, 23.1.2017
Svého času jsem cosi podobné použil do autoostřikovačů Bylo zajímavé sledovat, jak se při parkování chovali lidé (ne ženy) kolem: U marketu chodili jak bez duše, s frňáky k nebi vytrčenými, v zástavbě RD zase hledali kde se kouří z komína...
TreeGuard, 19.1.2017 Obsahuje fotku
No, mně by TreeGuard nevadil, tedy vyjma ceny, že S tématem to souvisí pouze okrajově… Když jsem uvažoval o založení topolové "plantáže", tak často se opakující varování znělo: Hodně plantáží zajde na zaplevelení! Abych tomu předešel, zkoušel... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika