Příspěvky uživatele - 54.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kruh - vaše zkušenosti?, 14.9.2016
Kruh - vaše zkušenosti? Jen ty nejlepší Ale já, pravda, nakupoval pouze prostokořenné ovocnany, které jinde nebyly k mání...
Bylinný destilát doma, rychle a levně, 30.8.2016
No, pokud vás uspokojil destilát z kupovaného, tedy stabilizovaného vína, pak se můžete těšit, že už to moc horší nebude...
Rychlerostoucí strom s velkou korunou, 29.8.2016
Také mě napadla již zmiňovaná katalpa - kolem Kojetína se jí daří. Dvoumetrová přijde asi na 1000,- Dobrá volba je i ořešák... Japonský topol k zastínění bych použíl jako "meziplodinu" JP dospívá prý v 9. roce. Než jsem nařízkoval plantáž JT,... celý příspěvek >
Sušička ovoce a zeliny na tuhá paliva, 23.8.2016 Obsahuje fotku
No, tak jsem si postavil "sušárničku" Ještě dodělat dlažbu, obklady a eletriku... Ale navzdor očekávání FUNGUJE
Venkovní ibišky, 18.8.2016
Máme fialový ibišek... Před pár lety jsem prěsadil 3 semenáčky... Poprve vykvetly loni - fialově... Letos kvetou bíle   Lze nějak vysvětlit tento zázrak???
Jak nadrtit listí a slabé větvičky?, 21.7.2016
Při pravidelné údržbě zapěstovaného živého plotu není potřeba nic drtit
Vyběr vl. ořechu do 560 m.n.m, 14.6.2016
Něco na tom Marsu je (kromě Marťanů, že) Mám třetím rokem po výsadbě 7x MARS, 5x LAKE, 5x SEIFERDORFSKÝ. Letos z jara s výjimkou Marsu, který nebyl narašený, vše pomrzlo. No, ale teď už ho svými půlmetrovými přírustky dohnaly. Ale avšak oříšek letos... celý příspěvek >
Destilacni pristroj z aukra, 6.6.2016
Ta pachuť má asi původ v použité surovině (stabilizované víno).  Z vlastního kvasu by to mělo být chutnější.
Vaše skúsenosti - orech Lake alebo Mars, 30.4.2016
2014 jsem vysadil 5x Seiferdorfský, 5x Lake, 7x Mars 2015 jsem sklidil ze Seiferdorfských 10 ořechů 2016 Seiferdorfský,  Lake pomrzly, Mars vydržel, protože zatím nevyrašil.
Pilatka švestková, 13.4.2016
Dobrý den Také si rád přečtu případné rady... Mně známý poradil k postřiku CALYPSO a prý aplikovat při odkvétání. Doslova pravil: "Až je pod stromem bílo". Mám 9 odrůd, tak jsem zvědav zda budou odkvétat všechny najednou, nebo jestli budu s... celý příspěvek >
Založení švestkového sadu - vhodné odrůdy pro sušení, 30.3.2016
Na Veliký pátek jsem čirou náhodou tady narazil, dost možná, na poklad. Včera jsem kopl do vrtule a dovlíkl z Lipníku 6 kousků (víc stromků už na pozemek nenacpu). No, za pár let ochutnáme, zda je to fakt zázrak jak proklamuje prodejce, či jen šmuk z... celý příspěvek >
Zahradni traktor - vertikutace, 16.3.2016
Asi budou stačit 2 hroty... Kdysi se mi nad nůž dostal cihlový kvantlík a už značně opotřebovaný nůž se na jednom konci ohnul skoro o 90° směrem dolů k zemi. Než jsem si toho všiml, tak jsem pár metrů pozemku mezi stromy krásně odplevelil. V zemi... celý příspěvek >
Trnkovica (trnka obecna), 16.3.2016 Obsahuje fotku
Z trnek dělám cosi jako likér, ale bez jakýchkoli přidavků (cukr, med, koření) i tak je vlastním cukrem příjemně nasládlý. Plody zaleju špiritusem a po pár měsících sliju a doředím podle chuti asi na 40%. Jaké si to udělám, takové to mám a ač to není... celý příspěvek >
Jak hluboký výkop, 15.3.2016
No, hlavně nepodcenit drenážní vrstvu pod "kobercem", bo jináč vám po pár zimách tento popraská...
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 9.3.2016
Já stříkal dnes dopoledne už podruhé (Kuprikol + JAR)... Sázka na bezdeštnost mi, zdá se, vyšla
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika