Příspěvky uživatele - 5.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata kvetou, ale neplodí, 14.9.2014
Právě jsem četl toto. 1. Grow odrůdy vhodné pro vašeho klimatu Nejčastější příčinou rajče květ poklesu je teplota. • Vysoké teploty denní (nad 85 F / 29 C) • Vysoké Noční teploty (nad 70/21 ° C) • Nízké Noční teploty (pod 55/13 °... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 7.9.2014
Naději to má jen pokud všechny plody na té rostlině mají takový pruh.                                               Mr Big
Proč ostružina nezraje?, 5.9.2014 Obsahuje fotku
A co něco jako tohle: Vlnovník ostružiníkový. V posledních letech se stále častěji setkáváme s nevyzráváním ostružin. Především peckovičky, které v jednotlivých souplodích jsou blíže stopkám, zůstávají červené, tvrdé a kyselé., kdžto peckovičky... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 4.9.2014
Zajímalo by mne, jestli je naděje, že semena Mini, Bibi a Datlo budou v příští sezóně běžně dostupná v obchodech. Já jsem většinu semen rozdal s tou perspektivou, že si nějaká semena vypěstuji sám, ale sáčkování květů se mně nějak nezdařilo (byly... celý příspěvek >
Půda po rajčatech s plísní, 3.9.2014
Já mám jeden dotaz. Je zbytek kořene rajčete po vytrhnutí ze země posklizňovým zbytkem ve kterém přežívají spóry Phythophotra infestans, když u brambor jsem četl, že spóry této plísně se udržují v posklizňových zbytcích brambor (listech, stonku a... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 2.9.2014
Pane Petře. Všechno je otázka počasí. Ony Pardubice měly v srpnu počasí podobné jako v Hradci Králové (kde bylo sucho jak několikrát psal Kuky) a diametrálně odlišné od počasí na jižní Moravě, kde pršelo skoro každý den. U mě na zahradě napršelo od... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 2.9.2014
Tak dnes pro mne také skončila sezóna rajčat. 90% rajčat bez rozdílu tvaru a barvy bylo popraskaných a s ostatním si už poradí plíseň bramborová. Jsem jen rád, že jsem ve druhé polovině srpna znovu nestříkal, bylo by to zbytečné. Sezóna nebyla špatná... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 2.9.2014
Díky za reakci. Však on se Kuky a 65.144 ozvou s odkazem.                    Mr Big PS.: Chci jen dodat, že od určité doby čtu většinou jen příspěvky týkající se plodových zelenin a že v... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 2.9.2014
Byl jsem pomýlený a vždycky jsem si myslel, že u systémových přípravků není velký rozdíl v tom kde se rostlina tímto přípravkem postříká a že se přípravek rozvede do celé rostliny od kořenů až po vrchol.. Proto sdělení : Účinná látka většiny... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 1.9.2014
Předesílám, že neumím maď´arsky, ale podle tvaru se mně zdá, že ten žlutý je kozí roh a ten zelený beraní. Aspoň tak mně to připadá. Mohu se pochopitelně mýlit, kozu ani berana jsem už dlouho neviděl.            ... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 1.9.2014
Pro mne je to zajímavé a nepamatuji si, že by o tom tady někdo psal.                    Mr Big
Záchrana rajčat, 1.9.2014
Četl jsem takový zajímavý článeček o postřicích systémovými přípravky (v mém případě pro postřik rajčat Acrobatem). Možná to pomůže v příští sezóně: druh přípravku se řídí stupněm ohrožení (podle dešťových srážek). Prognóza výskytu je zde. Za... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní rané, 1.9.2014
Pane Ivane. Zajímal by mne zdroj Vašich informací o odrůdě Tamino. Rád bych si o tom něco přečetl. Jistě to není stejné rajče. Pokud jde o Stupické polní rané, tak vím, že bylo vyšlechtěno v Selektě Stupice panem Jaroslavem Homolou, šlechtění... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní rané, 1.9.2014
Žádné rajče není ideální. Každé má své pozitivní a také negativní vlastnosti. Stupické polní rané- už z názvu je patrné, že se jedná o rajče určené pro venkovní pěstování, velmi rané to je pro oblasti s krátkým obdobím vhodným pro pěstování rajčat... celý příspěvek >
Česká rajčata, 30.8.2014
Leščukovo oranžové je pěkné, poměrně velké oranžové rajče, kulovité, průměr okolo 75 mm, hmotnost cca 180 g. U mne to bylo pozdní rajče, ne a ne uzrát. Ze dvou rostlin jsem sklidil pouze šest rajčat. Dnes dopoledne jsem shodou okolností jedno... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika